Golf V GT SPORT

Golf V GT SPORT

Član
auto je mjera, nema se tu sta puno raditi, mozda neke sitnice po tvojim zeljama, felge su tip top, mada bi ja neki zesci bbs stavio i spustio i to je to
 
Član
golf zvoniiiii :icon_smile: 18" neke agresivnije, i maaaalo ga spustis. a sto frenkie rece ostalo su sitnice koje ce redom doc :icon_biggrin:
 
Član
soffa je napisao(la):
bogado je napisao(la):
7OZ je napisao(la):
odlican je, ja bi samo VW znak u crnu boju ofarbao kao gore ova prva slika, sve u svemu predobar je :cool:

hvala vam puno :)

i ja sam razmisaljo da uradim mat ili karbon foliu preko znaka ali zeza me ona slova GT sport na maski pa neznam sta sa njima da radim, dali i njih da oblazem ili...

samo znak a njih mozes ofarbati u crvenu da dodje do izrazaja...;)

Super ti je ideja, Hvala ti puno... to cu sigurno i u radit :)



GreenDevil je napisao(la):
promijeni ta prednja sjedista, nisu to cista posla:lol::lol:
lici mi na ljubavne mrlje :lol::lol::lol:

Golf je extra, ja ne bi diro nista, samo sipaj i vozi;)

hahaha i ja sam mislio da su od tog mrlje :)

a oprao sam to, nevidi se vise :)
 
Član
prelijepo auto, mozda xenon,, stopke zatamnjene, i te detalje
u unutrasnjosti, ruckice i sl u klavir crnu,,, to im je mana kao i cetvorkama
gumirani dio se pocne guliti,, sve u svemu sipaj i vozi super je ;)
 
Član
Odlican golf,ja bi mu jos samo ubacio navigaciju i mozda farove s lecama od GTI-a ali samo orginalne.... pozz
 
Super ti je golf, jedan od najljepsih koje sam dosad vidio na nasim cestama. Ja bi ti savjetovao da postavis tamne folije na zadnja stakla, auto bi imao jos ljepsi izgled a i manje sunca bi dopiralo u unutrasnjost.
 
Član
nabijem ti temu i predstavljanje

mislim, nisi se potrudio ni poslikati auto nego samo slike iz oglasnika i voila

sad ces sigurno reci da nemas vremena i da radis jel kako bi drugacije zaradio za golfa no ja cu ti sad na to reci, prvo poslikaj pa onda otvaraj temu

sretno s golfom inace
 
mariodrag je napisao(la):
nabijem ti temu i predstavljanje

mislim, nisi se potrudio ni poslikati auto nego samo slike iz oglasnika i voila

sad ces sigurno reci da nemas vremena i da radis jel kako bi drugacije zaradio za golfa no ja cu ti sad na to reci, prvo poslikaj pa onda otvaraj temu

sretno s golfom inace

Mislim da nema potrebe za vrijedjanjem clanova jer je momak odma rekao da nema slika za pocetak bitno je da ima nesto za start naravno ce bit kasnije jos fotki ako je covjek u poslu forum je tu za druzenje ne za vrijedjanje ....
 
Top