Golf V >> Farovi UPDATE 16-ta + 18-ta stranica

Golf V >> Farovi UPDATE 16-ta + 18-ta stranica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf V

Pike_gti je napisao(la):
i ja uzimam alpinu za 2.3 dana iva w202r i to je identicna kao kod tebe koliko vidim i interesuje me koliko si zadovoljan s njom i koliko te izasla :) pozz
zadovoljan sam, dobar dvd, sto je najbitnije osjeti se kvalitet, i zvuk je jako kvalitetan, na sta najvise obracam paznju.
nije puno, uzeo sam podavno, neki prijatelj od rodjaka iz CH, kupio sebi, i posle kupi nov auto sa svim tim zajebancijama, i proda mu dvd za aman 700sfr, a 3 mjeseca star, nov jbg, a u prodavnici 1699 sfr, dobio racun.
koliko je tvoj?
 
RE: Golf V

hahahaha nisam les neg normalan ekran :icon_biggrin: cunerski pravi josh kad ga povezem s ipodom i playerom ima da bude cunerijada :lol:
 
Član
RE: Golf V

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
hahahaha nisam les neg normalan ekran :icon_biggrin: cunerski pravi josh kad ga povezem s ipodom i playerom ima da bude cunerijada :lol:
sve je to drk@nje keru nogu, vidices kad povezes...
 
Član
RE: Golf V

Pike_gti je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol: i kod mene ide ta alpina uskoro sve je rijeseno i naruceno :) pozz

evo kako bi trebalo da izgleda kod tebe:

2din012640x480pk8.jpg


al bolje nemoj radit nista, ovom sto vozi 1.4 mpi se nece svidit hahahaha
 
Član
RE: Golf V

a kako ce se tek to uklopit sa 2 alpinina nova pojacala i subom i sistemima od dls-a to je cudo jedno :)
 
Član
RE: Golf V

Pike_gti je napisao(la):
a kako ce se tek to uklopit sa 2 alpinina nova pojacala i subom i sistemima od dls-a to je cudo jedno :)

razglima se auto kao da dve godine vozis samo po makadamu :cool:
 
Član
RE: Golf V >> UPDATE 0 - 100 km/h TDIpower

Evo i snimak od 0 do 100 :123: koji ste trazili.
na 1:43 pocinje... :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Link:
Golf 5 TDIpower
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top