Golf V 2.0 SDI iskustva sa nevedenim

Golf V 2.0 SDI iskustva sa nevedenim

Početnik
u cetvorkama je SDI smece od motora, vec smo ih par radili, trose ulje nenormalno, klipovi losi.. za peticu ne znam, nisam neki driver bijesnih auta, al brate, radije bih golf 4 TDI, nego peticu SDI...
 
Član
a na njemu se i nema bas sta pokvariti...ali za to auto je preslab, opet zavisi sta trazis od auta...
i ja licno bi uzeo prije golf 4 tdi nego 5 sdi...ma to je spiditer :D
a bas da bi placao popravke na 5tici tdi cisto sumnjam , ipak je to fau ve :)
moj savjet uzmi 4ku da zvoni, ili neko auto od konkurencije..

znam da mi jednog jarana koji ima 4ku sdi stalno zaebaju kako je brzi od auta :p
 
Član
mariodrag je napisao(la):
razmislio sam ovih dana, citao iskustva po stranim forumima i odlucio se definitivno za zvei koma nul :D SDI

zasto,,samo zato da nemoram razmisljat hoce sta prufuckat,prulupat...sdi je bas za mene, :D sjednem vozim,divljam,nemoram hladit turbinu,a nemaju ni puno NM pa ni zamajac ne lome

a nasao sam i video kako ide
http://www.youtube.com/watch?v=mvG4Lqn5stM&feature=related


damozda imam vise para,uzeo bih 2.0 tdi i placao popravke ai ovako, mislim da je ovo najbolje

Jbt dobro ide na ovom videu :cool:
 
Član
UPDATE

Ipak uzeo TDI
uglavnom golf 5, 105 konja, 6 brzina

turbina fijuce, mozda joj je kraj a mozda ce jos 70 000 km, vidjet cemo,:) sto samo jedan kredit za auto kad mogu jos jedan za turbinu :lol:

evo slika koja

izvana je prljav ni ne vid se koji je auto.. a ovo sam sliko u tri u noci
slika0321.jpg

slika0325.jpg
 
Član
kolega ima golf 5 sdi platio 15000 prosle godine i to je kenja od auta ali doslovno :)
kad sjednem unutra i probam to voziti pravo smijesan osjecaj i nedaj boze izbaciti se u preticanje upitno je oces stici tamo dje si posao :)
a cura kupila cetvorku za iste pare i em sta je bolja oprema ocuvanije auto i pojede ga u svakom segmentu voznje TDI 130ks tako nesto
 
Član
ArminM- budem,cim nesto pametno napravim :)

bmw - pa zbog tog na kraju ipak nisam uzeo sdi
iako tdi ima vise kvarova i nepouzdan je
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
mariodrag je napisao(la):
razmislio sam ovih dana, citao iskustva po stranim forumima i odlucio se definitivno za zvei koma nul :D SDI

zasto,,samo zato da nemoram razmisljat hoce sta prufuckat,prulupat...sdi je bas za mene, :D sjednem vozim,divljam,nemoram hladit turbinu,a nemaju ni puno NM pa ni zamajac ne lome

a nasao sam i video kako ide
http://www.youtube.com/watch?v=mvG4Lqn5stM&feature=related


damozda imam vise para,uzeo bih 2.0 tdi i placao popravke ai ovako, mislim da je ovo najbolje

Jbt dobro ide na ovom videu :cool:

17 sec do 100km/h po videu :D

Te nije brzi umene kec 1.6d :D
 
Top