Golf V 2.0 pomoc

Golf V 2.0 pomoc

Član
Ljudi hitno mi treba pomoc il cu zapalit auto od nervoze :(:D

Zadnjih mjesec dana desi mi se da auto kao zavergla kad palim .. kad okrenem kljuc zavergla jednom i napravi ko pauzu od 2 sekunde i upali. To se desi jednom u 5 dana.
Nakon sto se to desi izgubi mi se ona opcija AUDIO sa borda, prozori nece sami da se otvaraju (moras drzat prekidac umjesto da se sam otvori/zatvori).

Juce mi se desi da se vozaceva vrata nisu otkljucala. Sva se otkljucala osim vozacevih. Otkljucam na kljuc i upalim sve normalno.

Danas stao do banke samo, upalio sve normalno, doso u banku. Krenem nece ni da cuje, vergla JEDVA.
o_Oo_Oo_O

Mozda ce vecina rec akumulator al otkud ovi ostali problemi? I da je akumulator ne bi palio nikako a ne jedan dan nece pa pet hoce. Ugl to je prvo sto cu zamjenit svakako.

Pomozite ne mogu bit pametan nit sam toliko strucan oko toga.

I da ubacio sam rcd onu multimediju za koju ide gateway ISPOD 2007 god. Kod mene je 2008 i radi mi bez gateway vec 6 mjeseci. Kontam jedino da nije sad pocelo pravit probleme. Izludicuuuuuu o_Oo_O
 
Član
U mene akumulator bio rikno kad hocu zaverglat samo zakljuca sva vrata. kupio novi postavio sve ok. u pitanju golf 4
 
Član
Izmjeri napon na akumulatoru kad zaverglas i vidi koliko nisko pada
Servisi ti mogu ispitat i kapacitet akumulatora
Od toga krenes, mozda ga i neke mase zezaju, mozda ECU, moze bit dosta stvari... krenes od jednostavnijih i jeftinijih
 
Član
Alnaser sam iskljucio odmah jer ocigledno su povezani svi problemi pa i paljenje. Prico s jednim elektricarem tu (miki husino) reko mi da je moguce da je slab napon akumulatora i da se zna desit da zbog toga elektronika auta poludi.

U svakom slucaju zamjenio danas akumulator. Stari je bio godiste auta :wacky: Bolje pali normalno a za ostale probleme cemo vidjet vremenom jel nestalo s obzirom da mi se nije svaki dan to desavalo. Kupio sam Hugel akumulator pa nek izdrzi 2 god top.
 
Član
Hugel vec cetvrtu godinu gazi... zbog kvarova na alternatoru 3-4 puta ispraznjen do kraja (elektricni servo-odmah ga izvuce)
Po meni su ok, bolji od ovih black horse- silver horse... valjda rijesis zamjenom akkua, najbezbolnije rjesenje
 
Član
golf 5 i njegova generacija ima problem sa dugim verglanjem kad je zagrijan. tkz topli start sredi se kodiranjem. sad neznam mozda je i kod tebe ta situacija sa nekim tezim simptomima.
 
Član
Akumulator 100% kod mene jucer u servisu otkopcali i ne rade danas prozori da se sami zatvaraju moras ponovo ukljucit Komfor funkciju na bordu

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Član
Akumulator 100% kod mene jucer u servisu otkopcali i ne rade danas prozori da se sami zatvaraju moras ponovo ukljucit Komfor funkciju na bordu

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Kod dosta auta zatvoris prozor, pustis prekidac i opet zadrzis par sekundi kao da ces zatvorit i ukljuci to...
 
Član
Vidjet cemo eto. Izgleda za sad da se popravilo sve to. Al nek stane jos koji dan pa da budem siguran. Hvala svima :)
 
Član
Spusti do kraja prozor i onda ga podigni. I drzi prekidac citavo vrijeme i dok dizes i spustas i kodirace se sam
 
Top