Golf V 125kw 170ks DPF 06/2008

Golf V 125kw 170ks DPF 06/2008

Kupiti ?

  • Da !!

    Votes: 5 83,3%
  • Ne !!

    Votes: 1 16,7%

  • Total voters
    6
  • Poll closed .
Član
Pozdrav svima... buduci da imam povlasticu hocu da kupim auto iz inostranstva i nasao sam u Njemackoj, Golfa V 125kw 170ks DPF 06/2008 koji je u ekstra stanju, medjutim vec 3 covjeka mi govore ne uzimaj niposto jer ogromna mana su mu dizne i zna da pukne glava motora, trosi itd. Htio bih da vidim ima li neko na forumu ovakvog Golfa pa da mi prenese neko svoje iskustvo jer jbg nisu mi pale pare s neba pa da uzmem auto i da poslije sam sebe proklinjem, buduci da ce auto biti na povlastici i nece se moci prodati naredne 3 godina. Znaci osudjen sam na njega 3 godine.
Hvala na odgovorima, i ako sam pogrijesio temu ili grupu (kako se vec to zove) izvinite posto sam novi.
 
Član
I jedno i drugo je vjerovatno vec davno promjenjeno tako da nemas brige. Dizne su sigurno mijenjane. Moj ga frend ima, auto je odlican, ide ko munja
Samo servise radi
 
Član
Problem je bio sa PPD diznama a glava nije svaka u kurcu. Trazi glavu sa C revizijom ili barem sa B. Ako je A ta ce roknut vrlo brzo jer je smece.
 
Član
De ti provjeri kako je auto odrzavano, mani se tih prica sta na autu odlazi, svako auto se kvari. Uzeo sam ja Leona prije 2 mjeseca s tim motorom, 6.5k napravio s njim vec i auto nit trosi vodu nit kog boga. Samo dobro provjeri stanje auta i gas.

Btw. na njima je C glava, tako da ti je briga manje.
 
Član
Hvala vam svima na odgovorima.. naravno dok se glupan odluci auto se i proda.. hvala jos jednom...
 
Top