Golf R32 Turbo trka sa Nissan

Golf R32 Turbo trka sa Nissan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
golf je strašan...
stvarno veliki respect za uloženu lovu... i trud....
izgleda sve jako dobro posloženo...
 
Član
auuuuuuuuu................ima li sta ljepse od turbaka..

Pravo me u srce dirnu ovim sto postavi ovdje r32,,,

RESPECT R32;)
 
Član
HPA Haldex controller moze pomjeriti 60% snage na zadnje tockove? ja sam mislio da haldex ne moze prebaciti vise od 50% snage na zadnjim tockovima...
 
orienz je napisao(la):
HPA Haldex controller moze pomjeriti 60% snage na zadnje tockove? ja sam mislio da haldex ne moze prebaciti vise od 50% snage na zadnjim tockovima...

da, originalno je 40 posto nazad a 60 naprijed, pa taj control box od HPA puno momaze, dobra stvar
 
Član
Momci respect....:cool:

Da bi se ovo radilo treba punoooooooooooooo

Ljubavi i loveeeeeeeeeee:icon_smile:
 
Član
m3anVR6t je napisao(la):
orienz je napisao(la):
HPA Haldex controller moze pomjeriti 60% snage na zadnje tockove? ja sam mislio da haldex ne moze prebaciti vise od 50% snage na zadnjim tockovima...

da, originalno je 40 posto nazad a 60 naprijed, pa taj control box od HPA puno momaze, dobra stvar

originalno je 20% naprijed, 80% pozadi...haldex kao 4wd sistem ne moze prebaciti vise od 50% snage na zadnje tockove, HPA Haldex controller uopste ne radi to sto ti mislis da radi ;) pitaj na vortexu, objasnice ti....Haldex firma ima zgradu 2 minuta od mene ovdje u Svedskoj.
 
nije makar ovdje tako zato sto vise slajdraju prednji od zadnji tockova sa fabricnim kontrolerom, mozda je drugacije na autima za americko trziste.. tako sam cuo, ali nije moje auto... malo prije sam citao da je inace 95% snage stalno prednja vuca pa kad osjeti da auto slajdra, onda nazad prebaci snage al neznam koliko
 
Član
ja sam negdje cito da to zavisi od mnogo nekih faktora,cak i pritisak i gustoca ulja u diferencijalu imaju veze..
ko ce znat :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top