Golf R road test..

Golf R road test..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8BrZsiUk4Ow&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8BrZsiUk4Ow&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>


Znam da ovo vozilo ima dosta poklonika( kao što sam i sam) pa evo, uživajte, vjerojatno najbolje vozilo u svojoj klasi iza S3:icon_twisted:
 
Zvijer, ništa drugo ;)

Gledao sam neke usporedbe sa najvećim konkurentima, do 100km/h je apsolutno najbrži, a na stazi npr. na Hockenheim-short (2.6km) ide ovako

Golf R -- 1.17.00
Golf 5 R32 -- 1.19.3
Audi S3 -- 1.17.5
Focus RS -- 1.17.8
Leon Cupra -- 1.20.3
a u usporedbi sa starim modelima ide ovako
Golf R -- 1.17.00
Golf 2 g60 -- 1.25.2
Golf 2 gti16v (129ks) -- 1.29.00

Po tome se vidi koliko je napredovao, i s pravom je opet na vrhu klase ;)
 
Član
koja ubica, mogu mislit uzitka ovo voziti, ovo odma treba chipat i skidat porsche, ferari po cesti :D
 
Član
Predobro je napravljen samo steta sto nema 5 ili 6 cilindara za bolji zvuk...al sta ces takva moda dosla 4 cilindra + turbo... :icon_confused:
 
Član
Gledao sam bas jutros ovaj isti video klip i jos neke druge po youtube sto sam iskopao :icon_biggrin:

Jako fina zvjerka, nema sta, definitivno najbrzi kompakt trenutno. Izvlaci ga sto ima 4x4...
 
Član
Odlicni vrijeme, odlican auto...
Negdje sam citao da je u pocetku razvijanja modela u prici bila samo zadnja vuca, al' to je vjerovatno neki "textopisac" izvalio...
 
Član
stvarno je iznenadio golf....ide bolje od S3,a jeftiniji je i usto ima isti motor i još puno toga istog.....definitivno se isplati kupit prije S3......
 
Ne mora ovo nužno biti iznenađenje da je možda najbolji u klasi
povijest kaže:

mk1 gti -- prvi i bez prave konkurencije
mk2 g60 -- ponovo na samom vrhu
mk3 vr6 -- isto
mk4 r32 -- isto
mk5 r32 -- u ovom slučaju je konkurencija žestoka, i nije se baš isticao po performansama od ostalih
mk6 r -- vrijeme je da ponovo zasjedne na vrh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top