Golf MKII GTI

Golf MKII GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Div

Član
Evo da i ja prvi projekat podjelim sa vama, u pitanju su amortizeri za pocetak sto se tiche mog projekta oko auta, uglavnom posrecilo mi se pravoo i dobar moj prijatelj koji je prije to nekad furao pokloni mi gewinde malte ne nove i neki dan ih bash stavim na auto :cool:

Evo slika prije-poslije.
Prije:


Poslije:


Gewinde:


Iduci moj projekat koji ce bit uskoro aBd je osvjezenje motora, jer mi iskreno auto ide ko *rac naspram ostalih GTI-eva. Pozz :)
 

Div

Član
RE: Gewinde

hehe i ja sad tek primjetio, sorry za ovo editovat cu kuci kad dodjem, nemam slika na poslu pozz
 
Legend
RE: Gewinde

gewinde na poklon.....joj ima li jos gdje hehehehehehehhe,ajmo ....cekamo slike :D
 
RE: Gewinde *EDIT*

extra za trud ali imam jednu zamjerku stavio si gevinde a spustio si ga na nivo kao neke obične opruge kao žute ili crvene kad već imaš gevinde zakucaj ga kako treba pogledaj malo na vw klub croatia šta momci rade sa gevindama pozz sretno dalje nadam se da ćeš ga još malo odvit jer znam da može više
 

Div

Član
RE: Gewinde *EDIT*

dadao_style je napisao(la):
extra za trud ali imam jednu zamjerku stavio si gevinde a spustio si ga na nivo kao neke obične opruge kao žute ili crvene kad već imaš gevinde zakucaj ga kako treba pogledaj malo na vw klub croatia šta momci rade sa gevindama pozz sretno dalje nadam se da ćeš ga još malo odvit jer znam da može više

Drug hvala na savjetu, ali razlog sto ga josh nisam spustio jeste taj da stekam pare za neke borbet felge, pa kad izlete, to cu da radim aBd :) pozz
 
Legend
RE: Gewinde *EDIT*

ako imas gewinde....ne moras ih samo imat da zakucas auto.....da lomis sve po ovim nasim KALDRMAMA....fino jeste...ali ....jbg,svaka cast druze,jos samo dobre felge...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top