golf mk6

golf mk6

Član
za pocetak,nemam bas vremena za sad,bavim se mehanikom pa poso pritiso ako me razumijete ali nabacicu jos koju kasnije slikicu.

1,6 ccm
tdi
77 kw
2010 god.

9dis2wr7upqpwjwd9y65.jpg


evo jos neke...

sfipscwhwn94ozsfigw.jpg

fhwasdy8ec4vh230hgdt.jpg

znd06wnaxaxuuf2hbea.jpg


:cool:Evo jos koja slika...
uzj9pv2zshumap09folo.jpg

awi4rlqab4tk63dkw.jpg

cd8u8hpsaqpw6ey2down.jpg

3e3e0o2boy5p7eg17gqt.jpg

bjm8xgstvfylo7kzzgt.jpg

ygghy2siwe9v6pirtl3g.jpg
 
Član
golf ko zvono, place za kakvim finim alu felgama, inace svidja mi se ova boja, znam da za odrzavanje nije nesto bog zna jer sam imao slicnu, ali je svejedno lijepa pravo;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
golf ko zvono, place za kakvim finim alu felgama, inace svidja mi se ova boja, znam da za odrzavanje nije nesto bog zna jer sam imao slicnu, ali je svejedno lijepa pravo;)

samo vw felge i nista ne diraj ;)
 
Legend
vozio sam nedavno ovakvog, sa predjenih 17 000, primjetio sam da imaju ili neki limiter, ili ogromnu turbo rupu, jer do 2 je mrtav skroz, poslije samo "procepi" i povuce k'o lud..

inace, jako dobar auto :cool::cool:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
vozio sam nedavno ovakvog, sa predjenih 17 000, primjetio sam da imaju ili neki limiter, ili ogromnu turbo rupu, jer do 2 je mrtav skroz, poslije samo "procepi" i povuce k'o lud..

inace, jako dobar auto :cool::cool:

fala,fala svima.

tacno,oko 2000 obrtaja povuce ko lud,bas ga ovih dana malo probam razvlacit al nemam gdje ovako do posla,nema bas nekog puta,2 i 3-com do 4 000 sam iso reko dok je nov a do sad sam vozio najvise do 3000 a to je nista,preso sam samo 6500 km a druga godina tece.

ksenoni,jebi ga valja dat lovu a prakticno sam vec platio ove postojece pa bacam pare,polako malo kasnije.uglavnom u ovakvo auto se isplati ubacivat svasta i dvd na pr. a i felge su preskupe bar na nove mislim.
Prvo da vidim kako ce se ponasat (radio sam update sw jer mi je malo trzucko na malom gasu a i sad imam neke cudne zvukove oko 2000 obrtaja al ponekad i to kad se malo umlaci motor a prije updat-a je isto postojao taj zvuk al kad ga tek hladnog upalim i to prvo palenje-inace vuce ko konj za 1,6 masinu i prede na leru,ne cuje se u odnosu na 1,9 mk5-ca))dok je garancije pa onda malo nabacivat djelcica.
 
Legend
meni je pravo cudan osjecaj, bio sam ubijedjen da nesto nije u redu sa autom, jer bas cudno ono do 2 milje bas nista, prodapa gas, i onda kad povuce, bas povuce, kontam nema sanse da tako "treba"
nadam se da ce to skinut kad se "razradi motor" :D
 
Kakve lijepe 17-ke i jos neke sitne detalje i odlican.;)
A sto se tice turbo rupe, ista je stvar i sa 2.0TDI modelom tek se ''budi'' na nekih 2000-2200 obrtaja, do tad imas osjecaj da propada gas, bar se meni tako cinilo. A moze biti da ce to s vremenom doci, jer i ovaj sto sam ja vozio je imao oko 6000km na satu kad sam ga zadnji put vozio.
 
Top