Golf mk4 TDI

Golf mk4 TDI

Auto je od druga, on slabo koristi net pa da ga predstavimo :D
Golf mk4 2002.god TDI 74kw + O.CT chip tuning, od opreme ima kozna Recaro sjedista sa grijacima, senzore za kisu i retrovizore,siber, klima(manuelna),4 el podizaca,servo,ABS,ESP,trokraki volan,navigaciju...... ne znam ni nabrojat, znam samo da mu fali climatronic
GTI felge 16"
imag0137ny.jpg

imag0138xw.jpg

imag0139gv.jpg

imag0140m.jpg

imag0141e.jpg

imag0142iq.jpg

imag0143nt.jpg

imag0144wb.jpg

imag0146vv.jpg

imag0147qg.jpg
 
Član
najopremljenija cetvorka na Tuzlankom kantonu mozda i sire :cool:
Bas je pojava, a i vlasnik je prica za sebe od njega ko kupi auto namijerio se za citav zivot ;)
 
Član
nisam vidjao ovo auto kod nas
odlicna je , posebno unutra oprema je vrhunska
place za vecim i bolji felgama samo ;)
 
Član
:icon_eek: :icon_eek: eto 3 min kontam sta da napisem, ostavila me cetvorka bez rijeci :icon_smile:

Samo mi se ne svidja to osvjetljenje za noge i ventilacijski otvori :icon_smile:
 
Član
Radionica je čišća od bolnice jarane, možeš se ogledat na podu :lol:.. To se vidi i na autu, uvijek je čisto ovakvo, nebitno kakvo je vrijeme... Postavi i Passata LED Edition :D
 
Član
Bas je taman,ove felge su vjerovatno zbog dobrih puteva i ostaloga ;)
Nezz koji je et ovih felgi da se sa adapterima stave na golfa2 :cool: ?
Sta mi se samo ne svidja je osvjetljenje za noge i bad look(inace ni na jednom autu to ne volim),ostalo za pohvaliti ;)
 
Legend
Ima par detalja koji su suvisni, ali sve u svemu lijep primjerak cetvorke..
Svidjaju mi se sdjedista plaho :icon_smile:
 
zlajaaa je napisao(la):
Radionica je čišća od bolnice jarane, možeš se ogledat na podu :lol:.. To se vidi i na autu, uvijek je čisto ovakvo, nebitno kakvo je vrijeme... Postavi i Passata LED Edition :D

buraz mu imo nezgodu sa plavim passatom pa je prodan i kupljen 5+, vidi se na jednoj slici u pozadini
i ja ne volim one ventilacijske otvore al njegov je cejf :D
 
Top