Golf MK4 TDI

Golf MK4 TDI

Pozdrav!Evo da i ja kao novi clan predstavim svojeg ljubimca na 4 točka.To je Golf IV 2001 godiste 96kw.Od opreme posjeduje climatronic,esp,el.podizace,osam zracnih jastuka,osam zvucnika,profilisana sjedala,6 brzina itd itd evo par brzinskih slika! Sorry ako nisam dobro postavio slike bit ce bolje drugi put

2psi1q9.jpg

20suo46.jpg

5f3i44.jpg

16batl1.jpg

2125v0g.jpg

wqpppc.jpg

suzeqd.jpg
 
Član
dobar golf,svidja mi se

isto ovo sa stokovima sam ja danas probao na svom autu, fino stoji na sivoj boji. Rekao bih da ovom autu samo fale neke ljepse felge, nisu ni ove fabricke lose ali neke otvorenije bi se bolje uklopile. motorizacija vrh, definitivno golf extra nosi sa ovih 96kw;)

kada si vec poceo sa crnim detaljima, preporucio bih i zatamnjenje stakala, makar zadnji box, bas bi mjera bilo
 
ArminM je napisao(la):
dobar golf,svidja mi se

isto ovo sa stokovima sam ja danas probao na svom autu, fino stoji na sivoj boji. Rekao bih da ovom autu samo fale neke ljepse felge, nisu ni ove fabricke lose ali neke otvorenije bi se bolje uklopile. motorizacija vrh, definitivno golf extra nosi sa ovih 96kw;)

kada si vec poceo sa crnim detaljima, preporucio bih i zatamnjenje stakala, makar zadnji box, bas bi mjera bilo

Bit ce felge bolje na njemu,a za zatamljenje sam konto ali neznam kakav je sad zakon za stakla nesto su pricali kao mora biti upisano u saobracajnu ali neznam moram se malo raspitat!

edin.m je napisao(la):
Odlican golf svaka cast;);)

Hvala;)
 
Član
odlican neki dan sam gledo na piku ovakvi isti a foliju rokni 30% i mjera bogami a i po noci ce ti opet biti ko u tunelu nista sa strane neces vidjet,,svidja mi se sto je sve u boji auta i brave i lajsne motor odlican ja bi sebi sutra sebi ovako nesto trazio..sretno u radovima...;)
 
soffa je napisao(la):
odlican neki dan sam gledo na piku ovakvi isti a foliju rokni 30% i mjera bogami a i po noci ce ti opet biti ko u tunelu nista sa strane neces vidjet,,svidja mi se sto je sve u boji auta i brave i lajsne motor odlican ja bi sebi sutra sebi ovako nesto trazio..sretno u radovima...;)

Hvala drug bit ce na njemu lumarove folije samo cu se odlucit koji postotak zatamljenja pošto su malo fabricki zatamljena;)
 
Član
ima dole u vasem kraju onaj lik sto radi s lummarom, nije nesto bog zna kvalitetan ( u to sam se uvjerio na vise auta iz mog grada ) ali na cetvorci nije problem uradit pa ne sumnjam da ce biti lose. Sto se tice zakona i upisa u saobracajnu to su babske price, nema tog ko ce upisati folije u saobracajnu. Po zakonu se vozac mora vidjeti, znaci sve iza vozaca smije biti zatamnjeno;)
do 50% mislim da je ok, ne treba ti tamnije
 
Top