Golf mk4 GTI TDI 150++

Golf mk4 GTI TDI 150++

Član
Covjek pazi i mazi svoj auto izbjegavam sve sitnice od pranja do voznje nekim grbavim cestama al nemozes izbjec sve
Koliko got ga pazis i mazis dogodi se sranje
I neki dan dok sam iso kuci sa posla od nikud kamencic i u sajbu
Nakon pola sata se nista nije vidilo da nakon sat vremena pocela je cvjetat ko cvjece u proljece
76005011c143b885f0a40cd6c571620c.jpg

Al drugi dan procvalo skoro za duplo
79259b48a455f799433cd35c2cb8c16c.jpg

Danasnje stanje
6538c7248c2d9414da793b3c8a78445f.jpg

Fino i sta sad nista jbg po novu a nova cjena prava sitnica
07490db2e712bf164d55601a1b9996c1.jpg

Ma kud ces bolje
Sajba danas narucena sutra montaza
 
Poslednja izmena:
Šteta jeste ali možda smo malo mogli i razmišljati.U smislu djelimičnog kaska odnosno kaska stakala koje u Bosni za moju octaviju godišnje košta 50 km(oko 200 kuna) pa onda prst u uho.Mislim to je savjet za sve
 
Član
Imam to osiguranje sajbe sva sreca inace bi gino i vjerovatno nebi uzimo org sajbu
A ovako id org sajba i bez brige samo sto velim skupa sajba cjena prava sitnica
A osiguranje sajbe je 350kn i to imam vec 3 godine za svaki slucaj i eto sad je dobro doslo
 
Član
I ja redovno osiguravam stakla svake godine, a nisam znao da prilikom ostecenja stakala osiguranje ili ko vec neugradjuje originalne sajbe nego neke fuserske koje vragu nevaljaju, to su valjda one ko prosarane. Zna li ko sta o tome?
 
Član
Mene niko nije pito ni dicu ic ni nista niti mi je dao prjedlog di da idem
Sajba je bila org na autu i stavio sam opet org
A da nije bila org nebi mogo dobit novu org sajbu
Ja sam u izvidu stete dobio samo djelovi za zamjenu pr staklo i nista vise nisu pitali
Samo racun poslali na ovjeru i to je to
 
Član
Kod mene je katalizator maknut i agr off radjen je bio remap ali sad sam na stock mapi pa razmisljam vratiti power chip ali sa provjerom na valjcima.
 
Član
To bi ti preporucijo
Jer dvojica koja subili na valjcima im je obecano cca 150ks i 300nm
Izmjereno im je 125ks i 230nm
Pa su se isli zalit na mapu mislim da ce bit povrat novca ili ponovni remap
 
Član
Ja sam se vozio max 225km/h cca al na 16cola kotacima
A sad kad je bio na valjcima mjereno je u 5. Brzini do 4500 okretaja pisalo je 210km/h
 
Meni to nekako malo s obzirom na konjske snage i kilovate koji su postignuti remapiranjem.Hoću reći da moja octavija sa motorom od 1.9 tdi pd i 74kw odnosno 101ks bez ikakvih prepravki na auto putu postignem brzinu od 190km/h mjereno i na tabli i preko gps uređaja pa mi malo to 225 km/h jer toliko mapiranja
 
Super Moderator
normalnim mapiranjem se maksimalna brzina ne mjenja bas puno.. ne smije turbo na max brzini bas puno da puse.. crko bi brzo moze se to uraditi ali kolko se isplati, bitno je ubrzanje
 
Top