Golf mk4 fabricka navigacija =)

Golf mk4 fabricka navigacija =)

Član
Pozdrav drustvo...kako znate..kupili smo novo auto..i ima fabricku navigaciju..uz nju je dosao originalni cd od navigacije al sa mapama njemacke =) ...moje pitanje je ...da li je ikako moguce ubaciti mape bih...na neki cd kao sto imam sad od njemacke..bio bih jako zahvalan..ako biste mi mogli pomoc.. :cool::cool:
 
Član
nadam se...jer bi bio zahvalan do groba mu... jako je lijepo to imat...pogotovo kad odes u sarajevo iz manjeg grada..koliko god da ga znas ..opet ga ne znas =) ...a malo sam listao navigaciju na njemackom i jako je lijepa...moze se koristiti lagano.. =)
 
Član
normalno da nema mapa bosne hr niti ista bilzu za vw navigacije u golf 4

BALKAN SAMO NA RNS510 VW (golf 6,passat cc)

INFO 100% provjeren jer se bavim time
 
Član
znam da nema...ali mzoe li se kako ubaciti..postoji li ikoja mogucnost.. za to...jer sam cuo da su ljudi ubacivali..ali nemogu da dodjem do njih...
 
Član
Kako ćeš ubaciti nešto što nema?
Za I. Europu je Garmin bio i ostao najbolji navigacioni uređaj.
 
Član
garmin i AdriaROUTE najbolje za nase prostore... ali opet bih je najmanje "detaljna"...

a znam dosta ljudi koji imaje te "slicne" org. starije navigacije, nezz da je iko ubacio nase mape... uglavnom puknu garmin na mob. i upale 1-2 godisnje navigaciju :icon_smile:
 
Član
hvala ..ako ne uspijem nista zvacu ga...a imam i ja navigaciju na mobu i ja i stari..al preedugo trazi satelit..zato ste ne palim na istom mjestu..i onda jako sporo ga hvata...zato bi zelio u autu ..i prelijepo je to imati...
 
Član
Taaky je napisao(la):
hvala ..ako ne uspijem nista zvacu ga...a imam i ja navigaciju na mobu i ja i stari..al preedugo trazi satelit..zato ste ne palim na istom mjestu..i onda jako sporo ga hvata...zato bi zelio u autu ..i prelijepo je to imati...

zaljubio se Taaky u navigaciju :lol:

da je sta oko garmina za telefon, ja bi ti mogao pomoci... ovako nista :D
 
Član
a i navigacija po nasoj dragoj BiH je neophodna stvar, stvarno ne znam kako neko moze bez toga da se snadje :D :D
 
Član
ne ...nije neophodna....al sto je ne iskoristit kad vec imam mogucnost :D..to govorim..a da sam se zaljubio i nisam :lol: .....a na mobu znam i ja ..za pola sata je ubacim kompletnu
 
Član
Čitao dosta tema o ovom problemu i svugdje su odgovri bili da za navigaciju koja je dolazila u G4 fabrički nije moguće ubaciti mapu za ex- Yu prostore ;)
 
Top