Golf mk3 GTi jubi

Golf mk3 GTi jubi

Član
Evo da predstavim i ovdje cisto da ima auto u garazi....auto je uzeto u dobrom stanju ja se trudim da bude jos bolje i to...nije bilo sabalnluka itd itd...vecina je fabrika...Od opreme tu je: 4x stakla na struju, el siber, Climatronik, el retrovizori sa grijacima, nokia dsp sound system, bila su i kozna sjedista sa grijacima al su izvadjena stavljena od editiona ( ostala je instalacija, mozda se nekad stave grijaci u edition sjedista ). Diskovi su 288 , felge su bbs rs 722. U planu je nabaviti manji profil gume i gewinde i spustiti auto jos...


xl1a.jpg

5iya.jpg

onif.jpg

Vraceno fabricko nebo i plastike.
dxio.jpg

9x9p.jpg

bh9v.jpg

i5k7.jpg

20140503124421.jpg

img20140422160051.jpg

20140504130447.jpg

20140504130451.jpg

20140608142510.jpg

20140606204412.jpg


Legle nove gume i gewinde :)
2014061415580222222.jpg

20140614143927777777777.jpg



U planu nabaviti distancere nazad 1-1.5 cm, ispolirati auto....
 
Član
Šta reći za 10 autić...Samo mi nije jesno što skide ono crno nebo valjda je to od org gti-a nebo??pozzz
 
Član
Odlicna trica, sve pohvale! Nabaci joj jos distancere i ne diraj vise nista, najljepse je ovako ;)
 
Član
A kruh te jest mocna trica. Ja sam sebi skoro trazio nesto ovako, imam kuci dva auta ali bi se rijesio oba za ovakav auto. Nazalost nisam nasao nista sto mi odgovara,ima u zenici onaj crveni ali frajer hoce 8 milja. Premocan auto,zavidim ti vjeruj
 
Član
Pravo dobro auto,ali mu fale distanci samo pozadi,unutrasnjost za 10 ;)

Ima jedna GTI jubi u Mostaru 6000KM se prodala,ista kao ova samo crvena ;)
 
Legend
jesi siguran da je pravi jubi ?
zar kod njega nisu ona sjedista na kockice, crveni pojasevi , ..

bilo kako bilo, odlicna trica, sve pohvale za rad, dobro je cuvaj :)
 
odlicna trica, jel ova trica iz mostara jer kako si opisao da je imala kozna sjedista sjetih se da jedna bila na piku ista ovakva?
trebao si ostavit crno nebo i plastike :) jer su rijtke
cuvaj je dobro malo je takvih primjeraka

keno upravu si za pojaseve a imaju dva dezena tih sjedista kod jubija taj na kockice i ovakav
http://www.slikomat.com/slika/4009876.htm :)
 
Član
@.nOKe vlasnik mi je rekao da je jubi za austrijsko trziste cini mi se i bili su limitirani, dolazili su sa koznim sjedistima i grijacima i crni pojasevi...il je neka varijanta da su pocupani crveni pojasevi....haj mu ga znaj :)
@GolFanatiCars tacnije iz sirokog brijega, mozda si je upratio na piku al je bila mozda 1 dan i vlasnik se bio predomislio da nece prodavati i nekako smo se uspjeli dogovoriti...ako izlete origigi sjedista uzo bi ih nema sta i pojaseve crvene al otom potom :)
@enesss hehe ti si mi prodao instalaciju za nokia dsp :) al jos uvijek se nisam nakanio da raskopam i to stavim sto fali :)

Hvala na komentarima :)
 
Poslednja izmena:
Legend
ako je jubi onda je neko cupao pojaseve , vidim unutra imas rucicu , sjedista itd ali obicni tapacirunzi vrata , jos nabavi tapacirunge vrata uz recaro
mislim da je neko na piku jeftino prodavao probam ti naci
koji motro je unutra?

a instalaciju samo lagapo sve pocupaj , trebalo bi ici sve steker na steker ako nesto nije drukcije , nebi trebalo biti
 
Top