Golf mk3 GTI edition

Golf mk3 GTI edition

imao sam juce prilku vidjeti golfa uzivo i mogu samo rec perfektan nema detalja koji mi se ne svidja :cool:

zadrzi ga takvim i pazi :cool:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
imao sam juce prilku vidjeti golfa uzivo i mogu samo rec perfektan nema detalja koji mi se ne svidja :cool:
zadrzi ga takvim i pazi :cool:

ma nisi ti to dobro vidio.
nema riegerov lip i nema zadnji r32 branik a prednji gti i nema traktor felge kojima gazni sloj viri,
lakse receno smeće, moze ga nekima mama kupiti kad god zele.


btw trebao si se javiti
 
Član
dobar je golf stvarno, ja sam ga isto sinoc vidio kod theatra, ne znam jesil bio na kafi tamo ili tako nesto, ja sam isto tu bio s djevojkom i prijateljima :icon_biggrin:
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
dobar je golf stvarno, ja sam ga isto sinoc vidio kod theatra, ne znam jesil bio na kafi tamo ili tako nesto, ja sam isto tu bio s djevojkom i prijateljima :icon_biggrin:

jesam drug,
sjedio sam kod vrata s Invisible-om i jos jednim momkom,
inace kad dodje zimski period u teatru pijem kafu cesto.
 
Član
a kad sam usao vidio sam tu odma kod vrata da sjedi par momaka na onim visokim stolicama i jednog znam ono iz vidjenja jer je radio u kulturi kad je onaj isti gazda drzo kulturu sto sad drzi theatar, a ja sam bas cesto bio u kulturi s djevojkom, pa sam ga zato zapamtio, sad ne znam jesil to ti ili je neko ko je bio s tobom.
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
a kad sam usao vidio sam tu odma kod vrata da sjedi par momaka na onim visokim stolicama i jednog znam ono iz vidjenja jer je radio u kulturi kad je onaj isti gazda drzo kulturu sto sad drzi theatar, a ja sam bas cesto bio u kulturi s djevojkom, pa sam ga zato zapamtio, sad ne znam jesil to ti ili je neko ko je bio s tobom.

onda me znas a i ja tebe sigurno :icon_smile:
 
s1ck je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
imao sam juce prilku vidjeti golfa uzivo i mogu samo rec perfektan nema detalja koji mi se ne svidja :cool:
zadrzi ga takvim i pazi :cool:

ma nisi ti to dobro vidio.
nema riegerov lip i nema zadnji r32 branik a prednji gti i nema traktor felge kojima gazni sloj viri,
lakse receno smeće, moze ga nekima mama kupiti kad god zele.


btw trebao si se javiti

:lol: na prvi dio posta

ma htio sam se javiti, jer vidio sam kad si dosao s autom tek i bio si u prsluku crnom :) vise puta sam bio pored tebe onako gledao auta, ne znam sto nisam a bit ce prilike nadam se, iduci put necu to izostavit ;)
 
Član
s1ck, koji si ti meni gigant :cool:

a ja ne vidjoh tvog golfa na eventu.. jesi i ti sad ono na bbs-u :icon_rolleyes:
ja ga upamtio po onim zlatnim felgama(sto su na avataru), nisam upratio promjenu nikakvu pa nisam ni skontao :icon_rolleyes:
 
Član
@ sub3r
bio je na vanjskom dijelu kod ulaza blizu,
a nisu zlatne cini ti se s avatara sive su,
nije bilo nikakvih promjena u izgledu auta
a radilo se dosta vise u nabavci nekih sitnica itd
samo sto nemam namjeru vise postove postavljati na forum
 
Član
ne vidjoh ga nazalost... ma znam da je tako nesto.. sivo-zlatno.. isto je to :D
stavljaj onda na vw-club, pratit cu ga tamo :icon_smile:
 
Top