Golf mk3 GTI 2.0 16v

Golf mk3 GTI 2.0 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo malo svjezih slika da osvjezim temu,slike motora i unutrasnjosti,ubacio sam led poziciju,i led osvjetljenje tablice!Slike veceras :)




 
Pa ima dobro ocuvanu unutrasnost,jedina mana je ova bravica i jedan recao(lijevi) ima neku flekuci neko ga izgorio pa pravio malo se samo vidi nista strasno!

Evo slika pozicije i osvjetljenje tablice (vjerovatni idu u poziciju smd diode neke jace malo) nisu bas ovoliko jake koliko izgledaju na slici!




Svjetlost je bijela ali baca malo na plavkastu nije bas ovoliko!
Uskoro stizu stopke!
 
Član
i jos nisi skinuo onu gti oznaku sa ralice,joj da te hocu negdje srest na putu,da ti to otkinem:cool:
skidaj je bolan,sta ce ti to
 
prijatelju bravicu kasete / pretinca imas kupit u autodijelovima ;) i mrni je bila puknuta i kupin jest da sam je narucio posto slabo ko to trazi ;) ja sam je platio 5 km i nije je tesko zamijenit
lijepo svijetli pravo ;)
 
ArminM je napisao(la):
i jos nisi skinuo onu gti oznaku sa ralice,joj da te hocu negdje srest na putu,da ti to otkinem:cool:
skidaj je bolan,sta ce ti to
hahaha ma necu nema sanse ;) :cool::cool::cool::lol::123:
GolFanatiCars je napisao(la):
prijatelju bravicu kasete / pretinca imas kupit u autodijelovima ;) i mrni je bila puknuta i kupin jest da sam je narucio posto slabo ko to trazi ;) ja sam je platio 5 km i nije je tesko zamijenit
lijepo svijetli pravo ;)

Ode ona cesto,mana je to trojkina,ja trazio na auto otpadu i kaze lik nova 15 km a polovna 10 km mada je nisam ni trazio po auto dijelovima!
:lol::lol::lol:
 
aj 15 km pa nijepozlacena ni chromirana FK :lol: nemoj da je narucim i posaljem ti :icon_biggrin:
samo ti nju skini i idi u autodijelove trazi ;)
platis mi preko e mail-a :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top