Golf mk3 Green Mamba

Golf mk3 Green Mamba

Član
Pozdrav, Otisla Alfa Red Snake 147 (GTA Look), otisao Hyundai Coupe, dosao novi bolid.

Nedavno sam postao novi ponosni vlasnik zelene mambe iz Sarajeva te sam samim tim dobio odlicnu podlogu za dalje projekte, Amar je dosta toga uradio i 90% stvari po mojoj mjeri, a dalje radove planiram takodjer izvoditi u istoj garazi, sto radi same drazi, sto zbog postenja.

Otkako je kod mene uradio sam samo neke sitne promjene, malo doradjen audio sistem, novi DVD Player, novi gljiva filter i uklonjene neke naljepnice sa auta. Za skoriju buducnost planiram: Skidanje bijele folije sa auta te AirBrush na citavoj haubi, monitori u naslonjacima za glavu, nova zadnja karambolka, dorada neon/led osvjetljenja, vec sam dao jednom fotosoperu da mi napravi logo zelene mambe koji cu uklopiti uz auto, malu modifikaciju sjedista, promjena unutrasnjeg platna u bijelu kozu sa crno-zelenim koncima i logom na naslonjacu za glavu, modifikacija gepeka pleksiglasom i osvjetljenejm odgovarajucim itd.

224209_1885389248564_1056381848_32139738_7640641_n.jpg


231149_1885391608623_1056381848_32139742_1608675_n.jpg



224241_1885390528596_1056381848_32139740_589285_n.jpg
 
Administrator
vec sam komentarisao auto u projektima dok je kod amara bilo i mogu reci samo da je odlicno... nek je sa srecom i da te sluzi bez problema...

redovno nas izvjestavaj sa radovima;)
 
Član
uuu jbt nisam ni znao da je amar prodao auto, fina trica defitivno, imas extra dobru podlogu ako ces vec nesto radit, i da neces auto je dobar i ovako, neka je sa srecom uglavnom;)
 
Član
Uh,Uh, cim sam vidio da pise Green mamba morao sam pogledati. Inace auto sam vidjao po izlozbama, i uvijek je privlacio najvise pogleda i posjetilaca. Znam da je u Gradisci bila prava pomama za mambom. Jos kad sam saznao da mi je prijatelj novi vlasnik "zvjerke", auuuuu...:icon_smile:

Rijeci su suvisne, a mislim daje tesko opisati osjecaj kad jedan ovakav GTI proleti kraj tebe. Jos i 2.0. :) Na mambi ne bih nista mjenjao. Vidi se da je ulozeno dosta rada, truda, para. Predanost projektu je 110%. Ovo nije puko tuniranje i nabacivanje body kit opreme.
Ipak, Njemac je to... Bilo bi ga steta upropastiti... :)
Sve je umjereno, a opet ufffffffffffff.... Ne bih se zalio da posjedujem jedno ovakvo luce. xD


Sta jos reci osim, Denise brate moj, zelim ti svu srecu ovog svijeta...Nastavi tamo gdje su drugi stali. Redovno nas obavjestavaj o eventualnim promjenama. Puno trofeja, napravljenih kilometara i mladih djevojcica (preko 18 god, da se razumijemo) <3

Veliki pozdrav iz Gradiske!
 
Član
Maloprije proleti kroz Travnik...lijepo je to auto,vidjao sam ga cesto na SR-ima... ;)
Medjutim...Alfa je po meni bila auto i po...NHF :icon_biggrin:
 
Legend
auto je vec neki momak (prosli vlasnik ) predstavio , .....u svom stilu predobar je !! dosta finog posla odradjeno tako da neces puno razbijati glavu , i neka bude sa srecom novi golfers ;)
 
Član
Nek je sa srećom, al je preeje*en, a to sam već rekao i u garaži prošlog vlasnika, jedino mi se ove štope ne sviđaju, ostalo je sve :cool::cool::cool:
 
Član
dobar zelembac...ja sam mislio da je neko iz Travnika uzeo posto ga cesto viđam......uglavnom reklama kroz Travnik je redovna ;)
 
Član
mislio sam da sam pobudalio kad sam vidjeo golfa u turbetu,,reko nemoguce da je to taj...kad ono :D svaka cast drug...golf je do jaja,cuvaj ga :D ;)
 
Član
Zadnja 2-3 mjeseca sam imao velikih problema sa autom. Gasio se u voznji, pa nije htio upaliti i tako, izmijenjao kamaru dijelova od protokomjera zraka, senzora radilice, releja itd. pa sve do plinskih membrana, elektronike, bombine itd. Kad sam sve izmijenjao sve je bilo u redu, a onda me izlupa majmun na parkingu, karambolka, far i maska.

Evo sad je ponovo citav na cesti, po mom ukusu je i bolji nego je bio:

golf1-d5c7a.jpg


golf2-ac46d.jpg
 
Top