Golf mk3 gamma player

Golf mk3 gamma player

Član

Zelio bi da ostavim fabricki player u tricu al je kasetas...e sad me zanima da li postoji kakav uredaj da mogu dobiti USB izlaz ili nesto slicno kao na videu iznad...isti player je u pitanju...
 
Član
Ovo što vidiš u videu je naknadno ugrađeno u HU ali nema se kupiti tog dijela za ovog radia nego je ovo čovjek sam sebi pravio. Jedina solucija da na bilo koji radio koji nema USB napraviš USB ulaz je preko "Car FM Transmitera". Uštekaš u upaljač od auta, na radiu i tom čudu staviš istu frekvenciju i onda ti radio fata signale što taj transmiter šalje i preko njega puštaš muziku sa USB-a SD kartice itd.

Druga solucija je da kupiš kasetu sa 3.5mm ulazom i onda možeš npr. preko mobitela ili MP3 Playera da puštaš u radio muziku a radio preko kasete fata signal pa dalje pušta u zvučnike.

Evo kako to liči u slikama:
Car FM Transmiter: http://www.o-digital.com/uploads/2101/2202-3/Car_MP3_Player_FM_Transmitter_A5_888.jpg
Kaseta adapter: http://i01.i.aliimg.com/photo/v0/384441169/wireless_MP3_car_tape_adapter_player.jpg
 
Član
ja sam ovakvo nesto sebi pravio na nekom "šlj" kasetofonu, kupio ovaj trasmiter rastavio ga izvadio kasetas iz kasetofona i unutra ubacio ovaj zenski usb prikljucak, napajanje mu doveo preko prekidaca od kasetofona da se pali kad i on, i sluzio me je sigurno godinu ako ne i vise dok nisam uzeo cd! uglavnom moze se uraditi ali treba zivaca ja sam tada radio bio sam mladji sad mislim da se nebih usudio :D
 
Član

Zelio bi da ostavim fabricki player u tricu al je kasetas...e sad me zanima da li postoji kakav uredaj da mogu dobiti USB izlaz ili nesto slicno kao na videu iznad...isti player je u pitanju...
ja sam ovakvo nesto sebi pravio na nekom "šlj" kasetofonu, kupio ovaj trasmiter rastavio ga izvadio kasetas iz kasetofona i unutra ubacio ovaj zenski usb prikljucak, napajanje mu doveo preko prekidaca od kasetofona da se pali kad i on, i sluzio me je sigurno godinu ako ne i vise dok nisam uzeo cd! uglavnom moze se uraditi ali treba zivaca ja sam tada radio bio sam mladji sad mislim da se nebih usudio :D

Gdje se ima kupiti ova kaseta?

pozz
 
Top