Golf MK3 Cabrio

Golf MK3 Cabrio

Ehhh ovako, ne znam kako da pocnem :p Nije me bilo dugo, malo se uozbiljio, napokon dobio stabilan posao da mogu sebi priustiti auto i da mogu da radim kako ja hocu i sta hocu :) Nakon dosta gledanja oglasa, gledanja auta i izmisljanja koje kakvih gluposti kupio sam Golfa 3 cabria, 1.8 benzin 66kW 90KS.. Za sada sam zadovoljan, uglavnom slusa me .. ;) Izvukao sam ga iz garaze nakon godinu dana boravka, prijasnji vlasnik je bila cura, i naravno zvao sam je na pice kasnije :p Ima orginalni 164xxx predjenih kilometara, provjereno na dijagnostici (iskreno sam se iznenadio da ima prikljucak na dijagnostiku) Tek kada sam ga uzeo glava me zaboljela, otvorio sam haubu i redom isao sa zamjenom svjecice, kablovi, razvodna kapa, dihtunzi svi, uljeu motoru, ulje u mjenjacu, remenje, amortizeri, dizne, pumpa goriva, kugle, krajnice sve sve sve.. Goldzo je 97' god, al pise u papirima modelna godina 98', ma da mi nije jasno sta su s time htjeli reci.. Na njemu je karmannova oprema, kao i sto pokaziva broj sasije (nisu samo naljepnice onako zaljepljene), od opreme ima 2x air baga, kozna sjedista, daljinsko otkljucavanje (naravno), servo volan, parkirnu kameru, el krov, kodirani kljuc tj ima chip u sebi kao na golfu 4 i mozda jos ponesto sto sam zaboravio.. Nadodao bih da su na autu plinski amortizeri sa apexovim oprugama, howling zadnji lonac, led osvjetljenje, farovi sa angel eyes i socivima, maska bez znaka, 16'' alu felge sa profilom guma 215/45, komplet pioneerovo ozvucenje (player, visokotonci, 2x 45w zvucnici, pojacalo i 2x 1000w bass, kondenzator).. Na autu su mi dosli neki crystal farovi, led svjetla na lipu, sive felge, crvene stopke, neke druge malo vise opruge, neke sjajne lajsnice po masci, pa sam to sve uradio kako meni se svidja.. Dosta sam se napisao evo slike pa komentarisite, nadam se da nije seljo tuning ;)

golf2.jpg golf3.jpg golf4.jpg golf5.jpg golf6.jpg golf7.jpg golf8.jpg golf9.jpg golf10.jpg golf11.jpg golf12.jpg golf13.jpg golf14.jpg golf15.jpg golf16.jpg golf 17.jpg golf1.jpg golf17.jpg golf18.jpg golf19.jpg golf20.jpg golf21.jpg golf22.jpg golf23.jpg golf24.jpggolf25.jpg
Sada opalite po komentarima, jes da vise volim pozitivne, al i negativni mogu dosta pomoci ;)
 
Fino izgleda...mozda samo da nabacis neke obrve na farove ovako golemo izgledaju...ostalo je full..
I mozda stopke da promjenis kad su vec farovi drugi neka budu i stopke ..
 
Član
jeste,seljo je...ima pozitivni stvari al pola toga treba pocupati...nek je sa srecom
 
Član
Dobar je , unutranjost ekstra , dopada mi se ,
Samo zmigavci i farovi za moj ukus nisu , ali hajde , felge su dosta bolje kad su sive ;)
 
Član
felge vrati u sivo ljepse je i ako imas od Venta odradi prednji dio maska farovi bas bi bio super Vento izgled na cabrio..:)
 
Fino izgleda...mozda samo da nabacis neke obrve na farove ovako golemo izgledaju...ostalo je full..
I mozda stopke da promjenis kad su vec farovi drugi neka budu i stopke ..
Hvala, hvala.. :) razmisljao sam o obrvama, ali na zalost kad sam ih nabavio od lijevog fara je pukla, pa ako uspijem nabaviti samo lijevu vjerovatno da cu postavit
 
felge vrati u sivo ljepse je i ako imas od Venta odradi prednji dio maska farovi bas bi bio super Vento izgled na cabrio..:)
Po meni je ovo crno, jer krov je crn, lajsne i to crno a auto bijelo, pa onda u tome svemu upadne siva, al ipak postujem tvoje misljenje.. Za vento front se slazem, al problem je sto u EU da bi ga registrovao moras imati sve orginalno, ili homologirati.. sad imam homologaciju za sve sto je promjenuto da nije orignalno al ubi po dzepu, pa tako da ce to jos sacetkati ..
 
Član
Po meni je ovo crno, jer krov je crn, lajsne i to crno a auto bijelo, pa onda u tome svemu upadne siva, al ipak postujem tvoje misljenje.. Za vento front se slazem, al problem je sto u EU da bi ga registrovao moras imati sve orginalno, ili homologirati.. sad imam homologaciju za sve sto je promjenuto da nije orignalno al ubi po dzepu, pa tako da ce to jos sacetkati ..
All makar vrati ovu lajsnu ispod fara u bijelo i mozda da su sve lajsne bijele nekako bi izgledao novije..:)
 
Top