Golf mk2

Golf mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
predobar Golf, stvarno ;)

moj prijedlog, da odsjeces onaj mali dio lajsne koji bude na rubu, i da nabavis lajsne sa strane od stare tipe, i to one koje imaju hrom lajsnicu po sebi :icon_biggrin: po meni bi bio jos ljepsi da je starija tipa, da ima prednja vrata sa leptirom, al' eto :D

P.S. evo sad vidjeh jedne na prodaju, bilo bi dobro kad bi ih uzeo ;)
http://www.pik.ba/artikal/721626/komplet-lajsne-za-golf-2-gl-1984-1987-godista-4-vrata/
 
Član
hvala

ceka na farbanje dok prikupim jos sitnica pa cu skinuti rubove ostavit cu samo lajsne i staviti nazad polurubove...a i prednji keder sam prisiljen da stavi obicni jer nisam uspio naci sa crom lajsnom :( planovi su da nadjem zadnju karambolku ocuvanu as crom lajsnom, sad za sad masku od stare tipe i crom znak ( a nekad tamo ako se bude moglo USA front i blatobrane, gepek itd :) ako izleti )
 
Član
A znaci to si ti bio hehe,ja znam da mi odnekud poznato bilo auto,vidio sam golfa nedavno na Otoci na prosirenju ja s drugom bio i ti si zagledao onako u prolazu njegovu cvaju(bijeli golf na nekim falcarama :D ) golf je odlican bas fin za vidjeti ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
A znaci to si ti bio hehe,ja znam da mi odnekud poznato bilo auto,vidio sam golfa nedavno na Otoci na prosirenju ja s drugom bio i ti si zagledao onako u prolazu njegovu cvaju(bijeli golf na nekim falcarama :D ) golf je odlican bas fin za vidjeti ;)

Hehe hvala drug :) mislim da se sjecam :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top