Golf mk2

Golf mk2

Član
OFFTOPIC
pozdrav forumasi kako vas ovo vrijeme sluzi jeste vi pozeljeli kisu :D


ONTOPIC
Imam golf2 1,6 GTD godina proizvodnje 1986 motor turbo dizel .. Uvezen iz njemačke sa " električnim podizačima stakala i dubokim karambolkama " sto je pomalo cudno za njegovo godiste ... e sve je uredu al u vozackoj pise da ima 40kw to mi nikako nije jasno pogotovo jer gledao sam mnogo tih golfova svi su jaci od 40kw ..

Posve sam siguran da je i moj jači jer nekoliko puta sam se nalazio u situaciji sa golf2 1.6 obični i poprilično ostavljao na utrci...

Jel moguće da je neka greska ili on stvarno ima 40kw ... Kao što rekoh dovezen je sa karambolkom i podizacima dal je moguce da je bio obični dizel pa neko ga malo tunirao i ubacio navedeno + turbinu
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
ma to je neko ubacio TD motor 51kw i prekuco broj motora

a lol pa zar i to ljudi oce radit men citavo vrijeme sumljivo tako malo kw a tako jak u odnosu na ostale :( :( onda bi ja to trebao malo dublje istraziti u svakom slucaju hvala ti ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
Haj nije jedini takav, sta se sekiras:D

Moj post je ljepsi od tvog :icon_eek:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Oggy je napisao(la):
Haj nije jedini takav, sta se sekiras:D

Moj post je ljepsi od tvog :icon_eek:

a lol svima udara u oci sto mjenjam boju al eto nek vam bude necu vise .. ono sto mi je zanimljvio je to da u saobracajnoj pise GTD :eek: :D
 
Početnik
hard2beat je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Haj nije jedini takav, sta se sekiras:D

Moj post je ljepsi od tvog :icon_eek:

a lol svima udara u oci sto mjenjam boju al eto nek vam bude necu vise .. ono sto mi je zanimljvio je to da u vozackoj pise GTD :eek: :D

zanimljivo...znaci, ti s tom svojom vozackom mozes samo da vozis GTD... ;)
 
hard2beat je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Haj nije jedini takav, sta se sekiras:D

Moj post je ljepsi od tvog :icon_eek:

a lol svima udara u oci sto mjenjam boju al eto nek vam bude necu vise .. ono sto mi je zanimljvio je to da u vozackoj pise GTD :eek: :D

kod nas je sve moguce :lol::lol:
provjeri ti da taj Golf nije stiklan gdje :lol::lol:
 
Član
Sta je ovo skola pocela i odmah slikovnica postovi :D

al ti sigurno u vozackoj ne pise gtd, il je to neka posebna vozacka samo za dvice hehe

bolje ne gledaj jel stiklan i to, mozes svasta otkrit :icon_eek: :lol:
 
Član
Limpi je napisao(la):
Sta je ovo skola pocela i odmah slikovnica postovi :D

al ti sigurno u vozackoj ne pise gtd, il je to neka posebna vozacka samo za dvice hehe

bolje ne gledaj jel stiklan i to, mozes svasta otkrit :icon_eek: :lol:


-.- u ovoj temi vidim samo jedan odgovor i previse spam-a .. Jel to neka fora ko ce sakupit vise postova ili sta vec ??? Već su mi tri ukazala na moju gresku valjda sam skontao :D ;)
 
Početnik
Limpi ti inace voli te fensi boje, roze, ljubicasto...tipicno muski, ne :D

nego...to sto ti jedno pise u saobracajnoj, a drugo je pod haubom...moze biti da je mijenjan motor i nije atestovan, nego prekucan (sto nije neki problem)...al tesko, jer ti rece da je tako uvezen iz Njemacke, a cisto sumnjam da tamo tako rade...

Kad je uvezen, jesi li ga ti odmah uzeo ili je prosao kroz ruke kakvog bosanskog majstora?
 
Član
Oggy je napisao(la):
Limpi ti inace voli te fensi boje, roze, ljubicasto...tipicno muski, ne :D

nego...to sto ti jedno pise u saobracajnoj, a drugo je pod haubom...moze biti da je mijenjan motor i nije atestovan, nego prekucan (sto nije neki problem)...al tesko, jer ti rece da je tako uvezen iz Njemacke, a cisto sumnjam da tamo tako rade...

Kad je uvezen, jesi li ga ti odmah uzeo ili je prosao kroz ruke kakvog bosanskog majstora?

bojim se da jeste al sutra bi to kao provjerio a moze mala pomoc i upute kako se to provjeri ili posjeta mehanicaru, policiji btw: uvjek prođe tehnički i dal se to na tehničkom uopšte gleda ???
 
Početnik
Posjeti nekog dobrog limara, kakva policija...mada pretpostavljam da ti nije nista puno muljano ako si bez problema prolazio tehnicke preglede, ma koliko slabo oni gledali, nasao bi ti se neko ko bi ti to spomenuo da dobije sta na kafu, pa da te "pusti"... ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
Posjeti nekog dobrog limara, kakva policija...mada pretpostavljam da ti nije nista puno muljano ako si bez problema prolazio tehnicke preglede, ma koliko slabo oni gledali, nasao bi ti se neko ko bi ti to spomenuo da dobije sta na kafu, pa da te "pusti"... ;)

hahahahaha eee to si upravu ... Al jedno se slazemo u potpunosti GOLF 2 1.6 GTD od 40kw još niko nema osim mene xD

hvala ti na velikoj pomoci
 
Top