Golf mk2

Golf mk2

Član
Puni akumulator rekularno, problem nastaje kad malo auto odradi negdje nesto pocne da probija, sinoc sam skontao za jednu masu koju cu veceras pregledati gdje i kako ide pa cu vidjeti sta ce biti od toga
kod mene je treperila ona gore od temperature,i tako bilo godinu dana dok nisam vidio na onoj boci vode u onom udubljenju gdje je sonda...izvadim sondu ocistim stopice,posusim i evo do danas radi sve normala.
 
Član
Problem rijesen :D auto 99% sastavljeno ovo 1% osto keder sibera
Lampica je blinkala jer je auto imalo slabu masu, tako da sam nasao drugi kabal i sredio sve kako treba :D
Malo je falilo da pocnem zice sjeci od nerviranja
 
Član
Sad za sad ovoliko :D

cekam malo vise sunca da opalim koju sliku kako treba
 

Prilozi

  • DSC_0019.JPG
    DSC_0019.JPG
    1,9 MB · Pregleda: 216
  • mrak2.JPG
    mrak2.JPG
    1,9 MB · Pregleda: 185
Član
Nije me odavno bilo sa slikama ali evo me sa problemom
Audi a6 c4 VDO satici koje sam stavio mi zadaju glavobolju. Tacnije nijedan od njih ne mjeri istu vrijednost kao fabricki. Kada se spoje zajedno sa fabrickim naprave situaciju da fabricki instrumenti mjere manje nego sto je bilo prije prikljucenja dodatnih.
(pola rezervoara nafte pokazuje sam fabricki, kada se doda VDO, fabricki pokaze da ima za debljinu kazaljke manje pola rezervoara a VDO pokazuje na bijelu crticu nakon rezerve )

Takode zanima me da li se senzor temperature moze koristiti da bude senzor temperature ulja
 
Član
Nije me odavno bilo, polako se vikendom sastavljaju pojedine kockice.
Posto nisam mogao naci felge 15" onakve kakve sam ja zelio odlucio sam se celicne malo urediti.
 

Prilozi

  • DSC_0862.JPG
    DSC_0862.JPG
    946,5 KB · Pregleda: 125
  • DSC_0865.JPG
    DSC_0865.JPG
    1,1 MB · Pregleda: 121
  • DSC_0866.JPG
    DSC_0866.JPG
    1,3 MB · Pregleda: 117
  • DSC_0867.JPG
    DSC_0867.JPG
    1,2 MB · Pregleda: 117
  • DSC_0868.JPG
    DSC_0868.JPG
    1,4 MB · Pregleda: 113
  • DSC_0869.JPG
    DSC_0869.JPG
    940,8 KB · Pregleda: 122
  • DSC_0871.JPG
    DSC_0871.JPG
    918 KB · Pregleda: 124
Član
Ako su felge i retrovizori u bijeloj boji i dalje bas ruzno izgledaju. Ove celicare su fine sa rubovima i poklopcom to zbavi prefarbaj u normalnu boju i sve je ok.
 
Top