Golf mk2 VR6 Turbo! - Komentari projekta!

Golf mk2 VR6 Turbo! - Komentari projekta!

Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Ovdje ima posla i za vodoinstalatera..kudjelja, ovo-ono..hehe
Uostalom vozilo će biti jedinstveno, svaka čast. Big respect
;)
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

ako ko zna gdje kupiti ili ko prodaje reli farove neka javi na pm ili broj tef kupujem hitno ,naravno u kopletu sa veznim limom i maskom pozdrav svima 0038761323268[/i]
 
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

bmwgti je napisao(la):
ako ko zna gdje kupiti ili ko prodaje reli farove neka javi na pm ili broj tef kupujem hitno ,naravno u kopletu sa veznim limom i maskom pozdrav svima 0038761323268[/i]
vidi kod clana d@llygti

http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=3531
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

jedva cekam da ga cujem kako prede, obavezno nam to snimi, skoro gotovo jbt:cool::cool:
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Bok te,iskrivio sam vrat od ovih zadnjih slika i malo mi se muti pred ocima :icon_biggrin:
 
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Auto stvarno ekstra, cestitke na ulozenom trudu, malo nabacit neonke i jos sitnica i bit ce za 10-tke :) nigdje nisam vidio koliko ks ?
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Mu[M]333 je napisao(la):
Auto stvarno ekstra, cestitke na ulozenom trudu, malo nabacit neonke i jos sitnica i bit ce za 10-tke :) nigdje nisam vidio koliko ks ?

Nemogu vjerovat sta covjek napisa :lol:


Nisam jos vidio da nekao ovako pedantno i kulturno radi svoje auto, samo tako nastavi ;)
 
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Kako ovo ima da ide majko milaaa!!! Jedva cekam snimke samo napred! :cool::cool:
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

hladnjak je iz engleske firma radi po narudzbi po mjeri mislim placen je 35 eura ali je postarina kostala 45 eura .pozdrav
 
Top