Golf mk2 VR6 Turbo! - Komentari projekta!

Golf mk2 VR6 Turbo! - Komentari projekta!

Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

fascinantna je ova cifra od 40 000km, bas me zanima krajnji ishod projekta, samo naprijed;)
 
Legend
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

zasto ljudi shvataju nesto kao pametovanje ili ljubomoru, kad im se ocigledno pokusava pomoci, dobro esso ponekad zna pretjerati :icon_biggrin: ali u ovom slucaju ti fino govori sta si pogrijesio (doduse, esso mogao si mu reci i sta bi ti uradio, da covjek zavrsi projekat sto prije)

kako god, ne iznosi cifre, ostavi ih za sebe, radi i pisi sta si radio, i sretno ;)
 

MTR

Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Esso kralju :cool::cool: korisni savjeti , jer forum za to i sluzi zar ne ;)

A auto kad se slozi do kraja ce biti samo takav , sretno ;)
 
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

dvica je za medalje ,kao i sama ideja ;)

ali pogledaj nesto,esso ti je htio pomoci i on je mozda jedan od trojice koji su po mom isljenju dokazani struncnjaci za ove turbo prerade,i dobra je stvar slusati takve dokazane ljude ;)
mislim ,nemoj me pogresno shvatiti za ovo,necu ja reci da nisi strucnja pa mozda i boljiod ese ali nisi jos dokazao to na necemu,kontas me..Isto ko da si jaci od chuck norris-a ali te niko nije vidio da ga tuces... :D

puno srece u ovom projektu druze i da nam se uskoro pohvalis kakvim rezultatom od gotovog proizvoda ;)
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Jos jednom svaka cast bmwgti ;) prelud projekat,duja ti je san,treba i para i znanja i zivaca za slaganje ovakvog golfa.Zelim ti puno uspjeha u slaganju ovog bolida.
 
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Fino slozena dvica..Nema viska djelova na njoj uopste..Sve je uredno i kulturno..Sretno u predstojacem sarafanju.. :cool:
 
Legend
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

svaka cast komsiluk ,.........
dosta puta smo se mimoisli kad si kroz cazin prolazio , a nikad da se sjedne ..... moracu s dzekiem vidjeti da doletimo malo;)

auto je pre pre predobro , steta sto sve ide polako ali ovakav motor sklopiti nije djeciji posao , neka ide koliko ide , samo da se dobro uradi i da bez brige mozes derati koliko hoces ....

btw sta ce biti s bbs-kama,ako pase kakva zamjena i doplata za moje borbet BS 9J 16" , javni mi na private ?
 
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

To rođeni sam tako.nedaj nase nego podase;):cool:

kad čemo na kafu ?
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

ide to momacki, detaljni radovi, svaka cast, samo naprijed;)
 
Legend
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

joj joj joj.....al ce da dere , svaka cast komsiluk ;)
 
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Mnogo dobar golf ima da dere cestu kad se zavrsi !! Samo naprijed.:cool::icon_smile:
 
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Budel iso Golf ko meza to ce bit strava, inace ja sam obican covjek ovakve perverzije sam samo u filmovima gledo :cool::cool:....svaka cast....
 
Top