Golf mk2 VR6 Turbo! - Komentari projekta!

Golf mk2 VR6 Turbo! - Komentari projekta!

Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

sta reci na ovo :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
oci su mi ispale svaka cast ovo je brutalno;););):cool:
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

bmwgti je napisao(la):
heeh vidjece se cuce se tu je ernad da prikaze moje je da slozim i provozam ,auto bi treba sa svim djelovima da izvuce oko 490-520 konja mada nisam zelio to te naso zlatnu sredinu tako da sam narucio mapiranje procesora i druk senzora na 390 -400 konja to jest 1,5-1,6 bara ,ceka se procesor iz njemacke da auto krene u sklapanje posto nevolimo krecati u projek a fale djelovi pozdrav svimaaa


Dobro ustiman i mapiran VR6 turbo, provjereno izbacuje 350 KS na 0,7 bar-a tako da ti ne treba 1.5 bar za 390 ks ;)
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Nisam prije zalutao u ovu temu, evo tek sad i auto je stvarno :icon_eek:

Definitivno najljepsa dvica na BH tablama koju sam vidio, a i opcenitno :cool: :cool:
 
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Pridružujem se čestitkama, ovo je odlično odrađeno, svaka čast ;)
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Joooj al će biti mašinaa ip'o
Svaka čast na projektu
;);););)
 
Član
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

bmwgti je napisao(la):
heeh vidjece se cuce se tu je ernad da prikaze moje je da slozim i provozam ,auto bi treba sa svim djelovima da izvuce oko 490-520 konja mada nisam zelio to te naso zlatnu sredinu tako da sam narucio mapiranje procesora i druk senzora na 390 -400 konja to jest 1,5-1,6 bara ,ceka se procesor iz njemacke da auto krene u sklapanje posto nevolimo krecati u projek a fale djelovi pozdrav svimaaa
sta si sve narucivao.. daj malo vise infa o motoru, kako, sta?
 
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

Svaka cast majstore,auto ti je vrh,jos pogotovo sa ovom zvjeri ispod haube ;) Nego mi reci sta si uradio sa kompresorom sto ti je bio na g60 bil ga prodo i koliko love...PozZ
 
RE: Golf G60 Kompressor (Bivsi) sad Vr6 Turbo

:cool: ovo je extraa, a najvise mi se svidja motor kako onako cist jebote ;)
svaka cast
 
Top