Golf mk2 novi motor str. 10

Golf mk2 novi motor str. 10

Član
Jetta TDI je napisao(la):
superman je napisao(la):
ova 44kw motor je najbolji dizel za dvice

Ja vozam Jettu sirotinjsku 40kw i vuce 15ke ko od sale :p
Stari ima 1.6 TD 59kw i razlika je ko da u benz sjednes i vozis nakon moje Jette :)

ma more i 40 kw fino ić a tek kad se sjedne u susjeda u 16 tdi tvornički to ide nevjerovatno
 
Član
ne nee od vw ne okrecem glavu meni se svidja duja taa all ja sam reko svoje misljenje...ti samo deri svoj ukus...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
ne nee od vw ne okrecem glavu meni se svidja duja taa all ja sam reko svoje misljenje...ti samo deri svoj ukus...;)

ma znam nego sam gledo tvoj projekt prije par dana i 3-4 puta spominješ izvlačenje crvene crte zato sam se ja nasekiro ;););)
 
Član
dobra je duja lijepo je radis a sto se tice motora to je 44kw a ujedno to su najbolji u golfa i jos manje trose od obicnog dizela radi turbine vise zraka gorivo bolje sagorjeva a bosch pupma od obicnog dizela...i kad stavis ic ima da radi ko svicarski sat...i jos bi mu sjele plasticne obrve i branici duboki...;);););)
 
Član
lece i ic samo polako a malo pogledaj obrve imaju ali zadnje ito od novije godine :cool::cool: a branici duboki mozda ako digod nalete dobri za male pare
 
Top