Golf mk2 GTI

Golf mk2 GTI

Član
Golf mk2 GTI 8v 82KW/112KS, 1986 godina. Auto sam uzeo u Tuzli mozda ce nekima biti poznat, uglavnom imao je neke felge 15-ke, farove sa socivima koji su padali max pola metra ispred auta, ja ne znam kako je bivsi vlasnik mogao da vozi, nekakve blinkere u zmigavcima, imao je dosta carbon folije na sebi, na haubi obrvi, a najvise u unutrasnjosti. Auto ko auto je bilo u solidnom stanju, malo zapusten. Imao je dosta packica na limariji, vozaceva vrata su bila komplet izgrebana, zadnji vezni lim na jednom mjestu poceo hrdjati, carbon folija na haubi se pocela guliti, unutra poderana sjedista. Auto nije isao nikako, samo se dobro derao posto je kutija vazduha izbusena, nije motor bio dobro nazubljen i to je rijeseno, auto sad ide kao ludo.I da, zadnji lonac GTI i izduvna grana 4-2-1.

Sad da napisem sta je sve radjeno:

-uradjen kompletan prednji trap, stavljeni Bilstein amortizeri sa oprugama
-posto su farovi sa socivima lose bacali, stavljeni kristalni smoked farovi sa krsticima
-skinut sav carbon sa auta
-Limarija uradjena gdje god je imao ogrebotinu
-uradjen set kvacila
-hauba i obrvica ofarbani u crnu mat boju
-stavljen nov zadnji vezni lim
-uradjena kompletna zastita poda
-uradjeni profili sjedista i presvuceni originalnim auto platnom
-Hella smoked maglenke
-Alluet felge 16-ke sa gumama 195/45/16
-Volan od Golfa mk3 VR6
-Woofer Stealth
-CD JVC
-Magnat pojacalo

Auto je bez marke ulaganja, i registrovan je godinu dana. Evo par slika auta ;)



































 
Član
Uh da mi se docepati ovog volana i sata :) imamo isti dezen sedista :cool: lep je golf,samo haubu da sredis ;)
 
Legend
vratit haubu, skinut ovu odvratnu lajsnu da se vidi ova crvena crta oko maske, i ove rore stavit da idu pravo, ovako nakoso izgledaju debilno posto nisu fabricke..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
vratit haubu, skinut ovu odvratnu lajsnu da se vidi ova crvena crta oko maske, i ove rore stavit da idu pravo, ovako nakoso izgledaju debilno posto nisu fabricke..
+1 i ovu donju lajsnu ispod farova ofarbat u mat da ova crvena ciza dodje do izrazaja ;)
 
Top