Golf mk2 GTI 16v od Eko

Golf mk2 GTI 16v od Eko

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
Alden_SA je napisao(la):
Brljo moze li ovo nizeeeeeee......

moze uvijek :cool:

stefan je napisao(la):
jos jednom extra golf, samo mislim da bi jos trebao staviti fabricke GTI pragove, lajsne po vratima i obrve na blatobranima, posto ti je velika supljina izmedju blatobrana i karambolki;)

znam, ali nemogu stavljati ta sranja.. nebi onda vise bilo to .. ali skontao sam kako "zatvoriti" ovu rupu ;-) samo da nadjem plastikice ;)
 
Početnik
Eko je napisao(la):
znam, ali nemogu stavljati ta sranja.. nebi onda vise bilo to .. ali skontao sam kako "zatvoriti" ovu rupu ;-) samo da nadjem plastikice ;)

Napuni supljinu pur pjenom pa je prefarbaj u boju auta :lol::lol: Nego, da probas mozda kupit original njemacke karambolke pa ces da vidis kako ce se supljina smanjiti ;)
 
Legend
nije to do branika, doduse moguce je da je i to, medjutim kao sto vidite da su blatobrani sireni, i niti jedna fabricka plastika nece odgovarati ovoj velicini blatobrana, jedino one "male" sto idu od karambolke prema dole.. njima bi djelimicno mogao zatvoriti ovu supljinu ali nikad kao sa fabrickom GTI/g60/jetta obrvom..
 

Eko

Član
turbina je napisao(la):
Eko je napisao(la):
znam, ali nemogu stavljati ta sranja.. nebi onda vise bilo to .. ali skontao sam kako "zatvoriti" ovu rupu ;-) samo da nadjem plastikice ;)

Napuni supljinu pur pjenom pa je prefarbaj u boju auta :lol::lol: Nego, da probas mozda kupit original njemacke karambolke pa ces da vidis kako ce se supljina smanjiti ;)

ma joj oko sta bi mi bez tebe strucnjaka ;)
 
Član
Pozdrav druze,imam isti Golf GTI 1.8 16v 102kw,i imam veliki problem koji ne zna ni jedan nas mehanicar da rijesi.
Radi kao na tri klipa,struju ima na sve cetiri svjecice a nema snage,puca na auspuh,pa sam sada promjenio benzinsku pumpu,stavio novu 210 km,sve cetiri svjecice,razvodnu kapu,razvodnu ruku,i opet isto.
Govorili su mi da nema pritiska da ne rasipa ka glava dovoljno na dizne...
Znas li ti sta bi moglo biti ?

Pozdrav
 
Legend
cape_do je napisao(la):
Pozdrav druze,imam isti Golf GTI 1.8 16v 102kw,i imam veliki problem koji ne zna ni jedan nas mehanicar da rijesi.
Radi kao na tri klipa,struju ima na sve cetiri svjecice a nema snage,puca na auspuh,pa sam sada promjenio benzinsku pumpu,stavio novu 210 km,sve cetiri svjecice,razvodnu kapu,razvodnu ruku,i opet isto.
Govorili su mi da nema pritiska da ne rasipa ka glava dovoljno na dizne...
Znas li ti sta bi moglo biti ?

Pozdrav

http://www.bhtuning.com/forumdisplay.php?fid=7
ovdje postavis to pitanje,a ne ovako,kvaris ljudima temu
 
Član
salim se ! neznam fkt sam vidio milion golfova ko kad je svako drugo auto golf 2 al ovo nije to to, ovo je NLO, jedan od najboljih po stajlu u svijetu po mom misljenju ! kakvo auto takav i vozac :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top