Golf mk2 GTI 16v od Eko

Golf mk2 GTI 16v od Eko

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
hahahaha
to maca
jos spusti i zatamni :123::123:

aj konacno da vidimo koliko ides, a ne da nam bacas bombe kako si gonio 278.76 :lol::icon_exclaim:
 
Član
e konacno vise da si ga postavio, i kad idemo opet u soping po otpadima da nas ljudi vise pocnu izbacivati hoce da zatvore...
 

Eko

Član
Alden_SA je napisao(la):
e konacno vise da si ga postavio, i kad idemo opet u soping po otpadima da nas ljudi vise pocnu izbacivati hoce da zatvore...

hehe idemo idemo obavezno.. trazim sad onaj sat chunerski pa mozda onaj spojler krovni, pa ce mi trebati novi tabacirunzi i jos mozda se nesta nadje kako to biva na otpadima hehe :D cujemo se mi braca .. zz

btw malo sam probao koliko ide i to .. nisam bas puno cepio... vidio sam 2-om brzinom 100 kmh okruglo na 6000 rpm , da sam znao da onako nabija 0-100kmh ( sad pa sad ) jos bih ga vise volio hehe

LP
 
Član
vidim malo raja uzima tvoje fazone veceras u gradu isti golf ista boja mozda si ga vidio
 

IGY

Član
eh moj Eko imao sam i ja taj problem u Sa, ima bar 5 ibiza skoro identicnim mojoj, pa sam im zadao udarac novim farovima, a eto sad i bojom, pa nek se furaju i dalje ako mogu

i znas sta jos
skini mu tablice i divlaj gradom, bjezi muriji i tako, i kasnije ih vrati
pa nek ga karaju :123:
 
Član
Mislim stvarno cemu ljudi nece pribjeci, ja osobno radije bi vozao peglicu nego nekog kopirao, ako vec ulazes pare bolje da je grdno za tudje oci ali barem po tvom ukusu :icon_rolleyes:
 

Eko

Član
@ shumi ma 1.3

a Igy, ma jok sta ce mi to

tibor : i ja kazem stvarno, al to je drugaciji mentalitet sta ces

malo je svijetlija boja od moje... al opet .. ma jebaji ga.. ;)
 
Član
Eko je napisao(la):
@ shumi ma 1.3

a Igy, ma jok sta ce mi to

tibor : i ja kazem stvarno, al to je drugaciji mentalitet sta ces

malo je svijetlija boja od moje... al opet .. ma jebaji ga.. ;)

Samo je boja slicna tvojoj, ostalo nije... naprijed maska mreza, i farovi od cetvorke , felge drugacije itd... naprijed slici onom renault-u zelenom sto je bilo na 4umu ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
eh moj Eko imao sam i ja taj problem u Sa, ima bar 5 ibiza skoro identicnim mojoj, pa sam im zadao udarac novim farovima, a eto sad i bojom, pa nek se furaju i dalje ako mogu

i znas sta jos
skini mu tablice i divlaj gradom, bjezi muriji i tako, i kasnije ih vrati
pa nek ga karaju :123:


nema toga IGY Gorazde jee mal grad da imaju dva potpuno ista znali bi to oni
ne mozes ti sa nasom policijom znali bi oi ko je
 
Član
Amer je napisao(la):
IGY je napisao(la):
eh moj Eko imao sam i ja taj problem u Sa, ima bar 5 ibiza skoro identicnim mojoj, pa sam im zadao udarac novim farovima, a eto sad i bojom, pa nek se furaju i dalje ako mogu

i znas sta jos
skini mu tablice i divlaj gradom, bjezi muriji i tako, i kasnije ih vrati
pa nek ga karaju :123:


nema toga IGY Gorazde jee mal grad da imaju dva potpuno ista znali bi to oni
ne mozes ti sa nasom policijom znali bi oi ko je


A plus ovaj momak koliko sam cuo sad zivi u Sa, valjda dosao malo preko vikenda... Ovo je premala sredina , sve se zna ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top