Golf mk2 gtd

Golf mk2 gtd

Član
Pozdrav,na forumu sam dugo pa ajd rekoh da i ja postavim svog golfa,golf 2 TD 87 god 51kw,nekad bila sesneska :D kupljen prije godinu i kusur dana :D ima servo,alaram,centralnu bravu,sjedista i tapaciri su presvuceni u kozu ,diskovi su nazad ostali i jos nekih sitnica,dvica ko dvica.. :D

kad je kupljen izgledao je ovako,nazalost jedna slika samo,pokvario se kom i otisle sve slike :D

210720122142x16Ec.jpg


pa se polako pocelo "napucavati" :D vozalo se na celicarama neko vrijeme,14-kama,nabacio crvene opruge orginal,masku,farove i izgledao je ovako

300820122224wKIia.jpg


Zatim kupljene neke 15-ke kad se skupilo para,ne znam tacno ko je su u pitanju felge,al evo vidje cete,zatim kupljen jcv cd za slusanje muzike,ubaceno pojacalo i neki zvucnici cisto da se ima sta slusati

IMAG0849Vle3p.jpg


Vremenom izmjenjalo se dosta stvari pa cu samo postaviti slike kakv je bio i kakv je u trenutnom stanju

DSC_0382XWVY0.jpg


DSC09377YP7ZD.jpg


1463068_3604699453401_1783442076_nzngoX.jpg


559809_3612086878082_1971850332_nlxZgi.jpg


za sad su na njemu ats cup felge,prije zime auto komplet polirano,zasticeno,pripremljeno za zimu,stavljene celicare,planova uvijek ima,kako dozvole finansije tako ce se i raditi,i da kupljena je nova maska,samo ceka da se postavi,ova maska od stare tipe sto je trenutno na auto je na prodaju pa ako je ko zainteresovan,orginal je masaka sa malim hella farovima

uglavnom to je to,do pisanja pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Jesi pokušao ispraviti s nečim ovu crnu plastiku ispod prednjeg branika, (neznam kako se stručno zove)
 
Član
Zanimljiva cvajtara a spojler bude tako jes da je kod njega malo vise,
msl kao da ga je s unutranje strane zavario da bude nasiljit jos vise :D
 
Član
hvala momci :D
a sto se tice spojelra,spojler je orginal,samo me zeza karambolka,ona nije org,e sad da li ima i toga,pokusavao sam sastaviti dole spojel i bio sam kao nekako ga nastimao,al cim negdje malo zakacim on se vrati ovako,tako da se nisam oko njeg vise mucio,takav je kakv jest :D uzivo i ne bode toliko bas u oci :D
maska ceka bolje vrijeme i vremena da se uhvati,pa cu postaviti,mislio sam vratiti njegove orginal farove,rastaviti ih i zatamniti malo,postaviti masku sa 4 fara isto,da izgleda na nesto :D uglavnom to je to sad,na proljece ako bude kakvih para druge felge nabaciti,za gewinde sam u pregovoru jos pa cemo vidjeti,a slika ce biti jos
pozdrav
 
Član
Dobar nema šta...koža zakon........Imal gdje jedan lijevi ovaj kožni obični za dvoje vrata tapacir??pozzz
 
Član
hvala
bad look,tvoju dvicu pratim od kako sam na forumu,jedna od boljih je,sve po ps-u :D
a za tapicere mogao bi se raspitati,ako bude sta naletilo,javim :D
a maska ce se vratiti i farovi to stoji.
poz
 
Član
bitnoo jee da ti ides pravim putem i da znas sta treba raditi..imaa nekih detalja sto trebas zamjeniti ali mislim da ces to odraditi kako treba..:)
 
Član
ma bitno je da izgleda ono "kulturno" :)
a za krizice sam razmisljao i prije,al et opet vidje cemo..
 
Top