golf mk2 (classic)

golf mk2 (classic)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Golf 2 86 godiste, turbo dizel...uvezen u bih 97, kod mene vec mjesec dana extra stanje planiram ga malo nasminkat itd itd...

eto par slikica
 
Član
RE: mOj Sivonja

Ma ima dosta stvari sto ja trebam da skinem samo polako da je meni neke stvari kupit ;)

ewo masku bez znaka ganjam dugo...imal ko polovnu da bih prodo?

pa felgice neke BBS ganjam

duboke karambolke su stigle samo treba da namontiram.
 
Član
RE: mOj Sivonja

Sko trazis masku obrati se TAXI-BAR-u u ostalom sve za gofa imas kod njih,sad zavisi odakle si ti oni su inace u Gradiskoj;)
 
Član
RE: mOj Sivonja

Tenjak je napisao(la):
Ma ima dosta stvari sto ja trebam da skinem samo polako da je meni neke stvari kupit ;)

ewo masku bez znaka ganjam dugo...imal ko polovnu da bih prodo?

pa felgice neke BBS ganjam

duboke karambolke su stigle samo treba da namontiram.

budi aktivan to ti se stalno vrti po oglasima. golf izgleda ocuvano ne treba mu puno do savrsenstva. Sretno;)
 
BHT Ovisnik
RE: mOj Sivonja

fin golf,da se lako sredit,stopke vec imas,zmigavce također,sad trazi kakve felge,masku i lagano spustanje,a to za skidanje znas vec sta trebas:cool:
 
Član
RE: mOj Sivonja

Tenjak je napisao(la):
Golf 2 86 godiste, turbo dizel...uvezen u bih 97, kod mene vec mjesec dana extra stanje planiram ga malo nasminkat itd itd...

eto par slikica
imam ti ja idealne felge za golfica :cool: 15"-ke
 
Član
RE: mOj Sivonja

ella-90 je napisao(la):
super podloga....skidaj samo retrovizore te sto su u po prozora....ruzni su...napravi ih da budu kao kod novije serije......ako su ti stigle duboke karambolke uzmi i gti spojler na njih.....stope imas....jesu li ti origigi farovi.....bbs bolje kupi na proljece....ostavi zimus te celicare....so steti ovim aluminijskim.....al uglavnom nema puno rada.....znas sta je glavno na forumu "spusti i zatamni";);):icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Tenjak je napisao(la):
Ma ima dosta stvari sto ja trebam da skinem samo polako da je meni neke stvari kupit ;)

ewo masku bez znaka ganjam dugo...imal ko polovnu da bih prodo?

pa felgice neke BBS ganjam

duboke karambolke su stigle samo treba da namontiram.

jarane lokacija ti nepise tu pa neznam odakle si....ima u carshoptuzla...imaju oni dobre maske 50 km....imas njih ovdje ide nick ja mislim armin_tz.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top