Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Golf mk2 (beli grom) :D mali update

RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

drug nemoj me pogresno shvatiti, sredjujes dvicu u dobrom pravcu, da tako kazemo,,
ali moras i po neki savjet poslusati,, a sociva bi bila spasonosno rjesenje;)
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
drug nemoj me pogresno shvatiti, sredjujes dvicu u dobrom pravcu, da tako kazemo,,
ali moras i po neki savjet poslusati,, a sociva bi bila spasonosno rjesenje;)

u covjeka je bixenon... vidis da je oborio skroz farove jer ima i duga... kad se obore farovi uopste ne smeta...
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

GOLF TZ je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
drug nemoj me pogresno shvatiti, sredjujes dvicu u dobrom pravcu, da tako kazemo,,
ali moras i po neki savjet poslusati,, a sociva bi bila spasonosno rjesenje;)

u covjeka je bixenon... vidis da je oborio skroz farove jer ima i duga... kad se obore farovi uopste ne smeta...

slazem se s tobom, to nije xenon da nisu duga skopcana, nego bixenon ima i duga i kratka, a ja sam oborio moje farove skroz tako da to nista ne smeta :icon_mad:
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

xenoni super legli, i na mojoj fabiani su 6000k, savrseno je.. sve ispod i iznad ne valja :p ali opet, u ukusima se ne raspravlja :cool:
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

stupar je napisao(la):
xenoni super legli, i na mojoj fabiani su 6000k, savrseno je.. sve ispod i iznad ne valja :p ali opet, u ukusima se ne raspravlja :cool:

svako ima svoj ukus jbi ga.....
uskoro slike, nabacio sam nove felge 14-ke petokrake, al nazalost nemam cepove, zatamnio sam i prednja stakla i jos ponesto uradio bice slike za koji dan...;)
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

dobro napredujes gacak,samo te nevidjam dole a mjesec dana sam u tvom gradu :D izvuci malo guju napoljemakar po danu ako nesmijes po noci zbog xenona :lol:
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

stupar je napisao(la):
xenoni super legli, i na mojoj fabiani su 6000k, savrseno je.. sve ispod i iznad ne valja :p ali opet, u ukusima se ne raspravlja :cool:

nek si ti zadovoljan, nastavljamo saradnju ;)

ma neznam sta da kazem na ovo, bolje i far bez lece kad je nastiman fino, nego auto sa lecom kad nije nastimana :lol:
evo trece auto imam sa xenonima, ni jedno nije imalo lecu, nikome nisam ni zasmetao ni da mi je ko blicnuo, samo treba platiti na tehnickom 5Km i nastimati farove ako vec neznas sam, ili cekaj mrak pa idi na kakav zid pa sarafciger u ruke i stimaj ;)
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

edo_benz je napisao(la):
dobro napredujes gacak,samo te nevidjam dole a mjesec dana sam u tvom gradu :D izvuci malo guju napoljemakar po danu ako nesmijes po noci zbog xenona :lol:

druze ja nzm. stvarno gdje si ti al noc ne moze proc nikako da ja ne izadjem s autom u grad i da se ne provozam bar 10-ak krugova :lol:.......

evo malo da osvjezim temu, spustio sam golfa i pozadi i naprijed sad je fino zalego, taman po mjeri, zamjenio sam felge moje za 14-ke ma da mi se ne svidjaju al eto 14-ke su, zatamnio sam i prednja stakla, kupio volan nije vise onaj ruzni, igro se s enterijerom malo farbo itako, evo koja slika sadasnjeg stanja;)
evo slika felgi kad su stigle


Uploaded with ImageShack.us
trenutno stanje


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
i malo unutrasnjosti i novi volan ;)


Uploaded with ImageShack.us
bice jos slika, ako neko hoce da kupi felge nek se javi meni se ne svidjaju al eto ljepse su nego celicne:icon_smile:;)
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

ako je neko zainteresovan za felge nek se javi mozemo se dog.;)
 
Član
nisi trebao ovo u bijelo farbat unutra, sarenis puno, kad tad ces to vracat u prvobitno stanje, to je sigurno;)
 
Član
evo malo cisto da osvijezim temu, jutros na poslu bilo mi dosadno pa sam sliko auto sa zimskom opremom :lol::lol: trenutni izgled mog golfa, i muziku kojiu sam ubacio u auto, cisto malo da osvijezim temu da se ne zaboravi ;) evo koja slika...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
pojacalo JBl


Uploaded with ImageShack.us
bass MAC tube 12-ka


Uploaded with ImageShack.us
i zvucnici boschmann...


Uploaded with ImageShack.us
eto zasad toliko ;)
 
Član
Prelistam temu i vidim mnogo tih nepotrebnih stvari na autu.... Pored toga vazda se zapim zasto ljudi stavljaju ove GTI oznake na golfove kada im auta nemaju nikakve veze sa GTI-jem....??? eto bar mi ti pokusaj odgovoriti.... Onda kada sam vidio onu navlaku na volan,presvlake,bijele detalje unutrasnjosti....lose zaista...
 
Top