Golf mk2 Auspuh

Golf mk2 Auspuh

Član
Prvo pitanje dal se kaze .. Remus ili rewus ... ili nikako xD

Totalni sam kokuz sto se tice tuninga . Danas sam vozio drugovog 1.8 GTI golf2 koji ima remus/rewus stvarno sam ostao zapanjen njegovim zvukom i dalje mi je u glavi.Sutra ce bit edit teme kad ga slikam ..

Zanima me sve sto se tice tog auspuha kakve su cijene dizajn i vrste i dal se on uopste moze ubaciti na mog recimo golf 2 1.6 GTD i kakav bi bio zvuk

i daaa
auspuh remus zvani GLJIVA ??? :icon_question::icon_question:
 
Član
REMUS, ne REWUS

0703_ec_01z+remus+exhaust_systems.jpg




mozes staviti na svoje auto, ali neces imati ni slican zvuk, jer je dizel... a kod njega je GTI


i auspuh/remus nema veze sa gljivom.. postoji samo gljiva filter zraka

F5ACC612-2C69-9642-8AC3-DE5C61B726EE.jpg
 
Član
sub3r je napisao(la):
REMUS, ne REWUS

0703_ec_01z+remus+exhaust_systems.jpg




mozes staviti na svoje auto, ali neces imati ni slican zvuk, jer je dizel... a kod njega je GTI


i auspuh/remus nema veze sa gljivom.. postoji samo gljiva filter zraka

F5ACC612-2C69-9642-8AC3-DE5C61B726EE.jpg

ma ti si moj čojk .. Stvarno ti hvala :D
 
Početnik
Kod nas narod bilo koji vanserijski auspuh (sto bi rekli "spotski") zove REMUS....

I na gtd moze imati fin zvuk, sto da ne, opet zavisi od lonca...a ako ne budes zadovoljan, izbaci srednji lonac i bices :cool:
 
Član
Oggy je napisao(la):
Kod nas narod bilo koji vanserijski auspuh (sto bi rekli "spotski") zove REMUS....

I na gtd moze imati fin zvuk, sto da ne, opet zavisi od lonca...a ako ne budes zadovoljan, izbaci srednji lonac i bices :cool:

hahaha ma ko nas narod samo nek cudno zvuci kaze REMUS a ono mu lonac probijen :D ... Ma joj ja sam se nafuro na onaj zvuk mora i moj zvucati onako :D
 
Član
dobro, moze imati zvuk, ali ni priblizno onom koji ima GTI na remusu, da ne dajemo covjeku lazne nade :cool:
 
Član
jarane taj auspuh se zove remus, jer mu je tako ime dala fabrika, npr kod nas ako neko stavi sportski auspuh odmah svi kazu stavio remus, a sto se tice stavljanja sportskog auspuha na dizela, neces imati zvuk ko getaca, cak ce te i nervirati previse bruji....
 

SL7

Član
E da uzmes od druga auto i napravis u cugu jedno 300/400 kmh na kraju bi rekao pisam se ja na ovaj zvuk fabrika tito nediraj nista a osim toga drotovi ebavaju za sport zvuk mame im ga spalim,a one sa choperima ne diraju
 
Član
sl7 je napisao(la):
E da uzmes od druga auto i napravis u cugu jedno 300/400 kmh na kraju bi rekao pisam se ja na ovaj zvuk fabrika tito nediraj nista a osim toga drotovi ebavaju za sport zvuk mame im ga spalim,a one sa choperima ne diraju

heh zar bas bi mi dosadio brzo :D a čuj to da policiji smeta :icon_confused: to je nešto novo za mene
 
Član
dosadilo bi ti posle par mjeseci ako je neki krkanluk zvuk , ok je u granicama zvuk, normala da se osjeti malo kad stisnes papucicu ali ne da bude ko' choper ili motorka na leru :D ... ali brujanje..da vozis cesce neke relacije (malo duze) poludio bi vremenom nit mos pricat u autu nit slusat muziku :), a qrcenje po gradu i turiranje jer isfuralo jer vecinom raja kad vidi nekog da gasa u po grada ''vidi onog seljaka'' i slicni komentari :D , isfuralo je to... osto kao sto su prije nekoliko godina u fazonu bile neonke ispod auta i slicne dzidze, svako ih je kacao , sto auta sto skuteri :icon_biggrin::D , da policija ima pravo da te zaustavi ako ti je zvuk previse glasan ( ima skala u dB do koje smije biti razina zvuka na automobilu ,do koje je ok, preko placas kaznu :( )
 
Top