Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

joj jeste navalili na te branike cccc
svi smo to furali, i cim neko od moderatora ili admina kaze da je to antitunung odma svi navale :lol:

momak je radio auto po svom cejfu, kad se istice po rezultatima nek se istice i po izgledu, ja sam vidio auto par puta uzivo i fino izgleda, jel to sad i on treba kupit BBS RS, sire obruce,polirat ih, uzet Njemacke branike a ne Italijanske jer se u njih tesko postavljaju maglenke............... i da ne nabrajam vise, uglavnom znate na sta mislim
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
joj jeste navalili na te branike cccc
svi smo to furali, i cim neko od moderatora ili admina kaze da je to antitunung odma svi navale :lol:

momak je radio auto po svom cejfu, kad se istice po rezultatima nek se istice i po izgledu, ja sam vidio auto par puta uzivo i fino izgleda, jel to sad i on treba kupit BBS RS, sire obruce,polirat ih, uzet Njemacke branike a ne Italijanske jer se u njih tesko postavljaju maglenke............... i da ne nabrajam vise, uglavnom znate na sta mislim

bravo,svaka ti je na mjestu;)
 
ArminM je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
joj jeste navalili na te branike cccc
svi smo to furali, i cim neko od moderatora ili admina kaze da je to antitunung odma svi navale :lol:

momak je radio auto po svom cejfu, kad se istice po rezultatima nek se istice i po izgledu, ja sam vidio auto par puta uzivo i fino izgleda, jel to sad i on treba kupit BBS RS, sire obruce,polirat ih, uzet Njemacke branike a ne Italijanske jer se u njih tesko postavljaju maglenke............... i da ne nabrajam vise, uglavnom znate na sta mislim

bravo,svaka ti je na mjestu;)

ma najgori su ovi sto mrze VW, pa kad oni pocnu pametovat kako ce ko sredit Golfa joooooj :lol::lol:
 
Administrator
bravo honey... svaka cast... sve odlicno izgleda...
a potpisujem sto je rekao greendevil... dosadilo je vise gledati stock golfove... svi isti samo druga boja...
i puno srece u predstojecoj sezoni ;);)
 
svi nesto pametuju, znaju znanje a vozaju sepete, jbg
tuzno ali istinito,,
10,6 sec,, je dovoljno reci,, style radi za svoju dusu,,
i ne takmici se u toj disciplini,,
jest mi drago sto se BBS prestaje proizvoditi,,
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
joj jeste navalili na te branike cccc
svi smo to furali, i cim neko od moderatora ili admina kaze da je to antitunung odma svi navale :lol:

momak je radio auto po svom cejfu, kad se istice po rezultatima nek se istice i po izgledu, ja sam vidio auto par puta uzivo i fino izgleda, jel to sad i on treba kupit BBS RS, sire obruce,polirat ih, uzet Njemacke branike a ne Italijanske jer se u njih tesko postavljaju maglenke............... i da ne nabrajam vise, uglavnom znate na sta mislim
izvini prijatelju al nismo to svi furali:icon_question: i nema to veze s moderatorima,to je moje misljenje...to je golf dvica..nijedan drugi branik ne postoji za to auto osim njegovih originalnih...i niko ne kaze da covjek mora ovo ili ono..njegov auto-radi sta hoce..al iz gore navedenog je po mom misljenju bolje ostaviti auto kakvo jest nego seljo beljo praviti...poz
 
Član
Jos jednom svaka cast za auto.
Po ovim komentarima meni stvarno nije jasno sta je to tuning. Izgleda da je najbitnije da na autu ama bas nista nije mjenjano vec da se samo spusti i sto sire felge i to je to. Ako si uradio nesto vise od toga odmah je to antitunig. Meni je stvarno drago kad neko promjeni fabricki izgled auta a sad da li ce se to nekome svidjati manje ili vise je stvar ukusa a o tome se ne raspravlja. Po meni bas to i predstavlja tuning ali izgleda da grijesim.
Sto se tice tvog golfa svaki komentar je suvisan. Meni je ekstra pogotovo jos kad znam da je ispod masina. Sretno u daljim radovima i samo tako nastavi
 
-START-
nemoj mi rec da nikad nisi balio za RS branicima, uvrnutim pragovima i ostalim dzidzama.......
haj dodji kad na styling pa vidi antituninga, pola sto odnesu pehare zna se zasto ih dobiju, sigurno ne sto imaju najljepse auto....

Roman ima dokazane rezultate i ja mu skidam kapu a ako mu je cejf nek stavlja i uvrnute pragove

Nemojte mi se sta ljutit ali ja govorim istinu, pa kome se sviđa bujrum :)
 
Član
ljudi pricajte o snazi ovog auta a ne o karambolkama koje ni u kom slucaju nisu bitne. Kvari se covjeku tema bezveze,njegovo auto,moze da vozi kako hoce
 
Početnik
moj auto je uklopljen kao cjelina a nista nije nadjidjano po njemu, tako i branici i sve ostalo je "spojeno"
neznam za ukuse, ali moj auto pljeni 10 puta vecu paznju nego najljepse odradjen german style golf.. pa tako da sta ja tu mogu onda :D

Armin - nije nikakav problem da pricaju sta god hoce :icon_biggrin:

i zadnje, evo moj interview za SRCS nedavno pisan:

http://www.srcsarajevo.com/index_htm_files/Intervju%20Roman%20Jurisic%20Repo.pdf
 
Član
GD..hehe
bogam nisam...i nemam ja nista protiv branika ako se uklope u automobil..al zna se na koje automobile ide branik a na koje ne...evo primjer imao bmw 732..nema tu dodavanja branika..stavi sto mozes bolje felge i spusti automobil:)
imao sam i golfa 2 i to auto predobre(duboke) branike ima...i vjeruj postoje 2 vrste ljudi sto sredjivaju golfa(ja nisam) jedni sto ajmo reci kopiraju druge i takvih ima masa(znaci spustanje,felge i mozda razliciti detalji),i drugi koji rade vaser od automobila s kojekavim branicima uvrnutim...po meni je biti bolje u ovoj prvoj grupi..iskreno...

i gore sam napomenuo sav respect sto se tice performansi za ovog golfa...samo mi izgled ne lezi nikako...poz
 
Član
1 Branici su mu takvi kakvi jesu, a IC i hladnjak ulja nema gdje u duboki dvicin serijski branik ugurati, ako i bi ne bi imao protok zraka

2 One dvije djidje na haubi su tu da pomogne u "provjetravanju" toplote koji stvara ispod haube

3 Ovdje izgled i nije pretjerano vazan, kao da pitas Bastu sto ima skalameriju u autu i izrezan zadnji vezni lim, ili Kostadinovica sto ima onako gadan prednji branik sa onolikim usisima....itd... Ovdje je mjesavina Repinog osobnog ukusa i primoravanja zbog funkcionalnosti da golfijaner ide kako ide...da bi imao i jare i pare treba jos puno love...
 
Član
Par puta sam pricao sa "honijem" i lik je skroz OK... par savjeta mi je dao i zahvalan sam mu na tome...
Ko je ikad vidio moje auto na forumu ili uzivo, zna sta ja mislim o stajlingu i kakvo je moje opredjeljenje. Posto inace auta ocjenjujem kao cjelinu, ovaj golf mi je odlican (sto sam mu i rek'o), vizuelno je sve lako popraviti ili srediti ali ovakvo nesto pod haubom (kao i pogon) je unikatno i niko ne moze to kopirati, pa ni sam vlasnik kag bi ga sklapao opet nebi napravio istog 100%...
Fakat respekt :cool:


GreenDevil je napisao(la):
joj jeste navalili na te branike cccc
svi smo to furali, i cim neko od moderatora ili admina kaze da je to antitunung odma svi navale :lol:
momak je radio auto po svom cejfu, kad se istice po rezultatima nek se istice i po izgledu, ja sam vidio auto par puta uzivo i fino izgleda, jel to sad i on treba kupit BBS RS, sire obruce,polirat ih, uzet Njemacke branike a ne Italijanske jer se u njih tesko postavljaju maglenke............... i da ne nabrajam vise, uglavnom znate na sta mislim

Ja prvi nikad nisam pomislio mijenjati fabricke branike (bar ne poslednjih 4-5g otkad radim na golfu), isto tako misljenje administratora-moderatore mozda utice na 5% clanova koji vjerovatno nemaju jos ni polozeno... :D

A, za tvoju informaciju, u BiH trenutno imaju 3 seta SIRENIH BBSica (u 15" izvedbi, ima ih u 18" i 19" ali ne pricamo o tome) i to je dosta skupa investicija... i ja licno bih bio SRETAN da odem na neki show i da nas ima bar 4-5 sa takvim felugama jer volim te feluge vidjeti kao i fine i uredne automobile, a ne patim od toga da sam unikatan ni u kom pogledu... tako da ne znam tacno na sta si mislio, ali mislim da razumjem poentu samo se nisi dobro izrazio (bar se nadam :D )

I jos jednom, NAPRIJED druze, dok ne bude <10.00 :cool: :cool: :cool:
 
Top