Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

u masi golfova na Ger-stylom tvoj se bas izdvaja ;) sto zlajaa kazezmigavci ga bas isticu iz mase drugih a i boja je nesvakidasnja :icon_smile:

bravooo ;)
 
Član
Nema dalje ;)
Je li sada sa 4 fara ili je ovo od prije slika :icon_question:

Jos OEM kozni volan :icon_biggrin: :icon_biggrin:
Mada i ovako je dobro sve ;)
 
Član
ee ja sve konto ti iz Bosne, kad ono ti iz Lijepe Njihove :D btw. golfa je extra i sa ovim i sa onim farovima
 
Skrabo je napisao(la):
Nema dalje ;)
Je li sada sa 4 fara ili je ovo od prije slika :icon_question:

Jos OEM kozni volan :icon_biggrin: :icon_biggrin:
Mada i ovako je dobro sve ;)


Hvala svima...sad je maska sa 4 fara...
Skrabo,cekam jos par sitnica da kompletiram auto kako sam zelio oduvijek...
Jos:
4 hella fara
GTI 16V znak za masku
Crveni pojasevi
G60 rubovi....

I napokon sam si sredio garazu,tako da na kraj sezone ako Bog da ide na komplet lakiranje i onda sve sastaviti kako treba i to je to.;)
 
Član
A kozne tapacirunge da budu u tonu sa sjedistima i nebo od gti-a nisam vidio imas li? Odlicna je duja drug stvarno svaka pohvala ;);)
 
MeBeSad je napisao(la):
A kozne tapacirunge da budu u tonu sa sjedistima i nebo od gti-a nisam vidio imas li? Odlicna je duja drug stvarno svaka pohvala ;);)

Trenutno je crno nebo u golfu koje sam ja ofarbao...ali u kuci seka originalno od GTI golfa kao i zadnje police...samo necu da ga sad stavljam jer ce auto ako Bog da uskoro komplet na lakiranje pa da ne raskopavam puno puta bezveze,a i ono nebo je jako osjetljivo treba ga pazljivo montirati....

Kozni tapaciri su se uklopili savrseno sa sjedistima...odradio sam crvenu liniju po njima,ostalo je jos da odradim i na armaturi....

Sad je full koza sa crvenom linijom i uskoro crvenim jubi pojasevima...
Ganjam kozni volan pa da zavrsim pricu sa unutrasnjosti;)


funky je napisao(la):
ee ja sve konto ti iz Bosne, kad ono ti iz Lijepe Njihove :D btw. golfa je extra i sa ovim i sa onim farovima

Tocnije ja sam lijepi njihov ali zivim u Bosni:D
 
Član
Tapacirunzi su šlag na torti, to je ono što mu je nedostajalo. Baš ce biti kao da je sada sa trake sišao kada ga ofarbas, sretno u nastavku ;)
 
Član
:icon_eek: :icon_eek:

Golemo je bolji GTI front nego rally gront :icon_eek:

Sve pohvale,svaka cast,:icon_smile:

Duja je jedna medju boljim na nasim prostorima :icon_biggrin:
 
hvala svima ;)
Fali tu jos par sitnica...
Najbitnije je da ju lakiram nanovo i da lijepo sve poslozim kako ide pa onda dalje nabacivati raritete...a sto se tice izgleda to je to manje vise;)
 
Top