Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

kolega sretno sa radovima jako dobra baza za radove i zanima me zasto nisi isao sa oem gti zadnjim lampama crno crveno nekako su mi ove kristalne isfurane svaka ih duja ima
 
Član
Ma staviti mu plitke branike,ne zakucavati ga u pod ,ostaviti 14 ke fele,staviti blatarice i galeriju i ubaciti VRa pod haubu :lol: to bi po meni bio najveca jebenica od golfa u BiH :icon_biggrin:
 
dadao_style je napisao(la):
kolega sretno sa radovima jako dobra baza za radove i zanima me zasto nisi isao sa oem gti zadnjim lampama crno crveno nekako su mi ove kristalne isfurane svaka ih duja ima

Dado znas da je to obavezno...inace nabasao sam na vec dosta pari tih stoplampi ali sve su ili izgrebane ili izgorile od sunca tako da nisam htio ni jedne od navedenih uzeti...cekam da nalete prave u extra stanju...a te ce biti moje definitivno;)
Za sada sam stavio ove jer su mi ljepse od onih zutih originalnih,a i nisu one s tuning pijace ovo su JOM-ove...placene 150km i evo 5-ta godina u savrsenom su stanju:icon_smile:

Hvala svima na pozitivnim komentarima....svatko ima neku svoju viziju,ja cu se potruditi da auto dovedem u tvornicki izgled jednog GTI-a...mislim da to zasluzuje;)
 
Legend
sto mi je fino vidjeti ovako lijep primjerak , ocuvan , pa na dalje.........a jos draze sto je pao u prave ruke ,.....samo naprijed druze , pratim te ;)
 
Legend
da daaa,motorić si vidim bas pripremio , svaka cast druze , pre uredan si to mi se svidja ,........ fino upasovani rrado farovi ;)
pratim dalje
 
Top