Golf mk2 1.9TD+i PRODAN

Golf mk2 1.9TD+i PRODAN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Ponovio se-nove felge

ma nek cadi hebaji ga. kad vidim dizelase s jednim auspuhom i ucadi samo pola karambolke a ono pola cisto:lol::lol::lol:
e kod mene je cijelu zacadi:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: Ponovio se-nove felge

GreenDevil je napisao(la):
ma nek cadi hebaji ga. kad vidim dizelase s jednim auspuhom i ucadi samo pola karambolke a ono pola cisto:lol::lol::lol:
e kod mene je cijelu zacadi:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:

E vala svaka cast,feluge su extra...imal kakve promjene na vuci,trosil puno vise?Cini mi se da su ti one prosle bile malo uze:icon_question:
Sto se tice auspuha,nediraj ga,on ti je nekako obiljezje golfa...kome god sam objasnjavao nije skonto dok mu nisam rekao "ma znas ba iz srebrenika,onaj sa cetiri rore"...;)
 
RE: Ponovio se-nove felge

pa po auspuhu sam i prepoznatljiv
sto se tice razlike u ubrzanju malo gubi ipak su 16-ke prednje 7.5 a zadnje 9J al opet ide ja zadovoljan:cool::cool:
PS prosle su bile 15-ke 7J
 
Član
RE: Ponovio se-nove felge

Super su felge et vise ne moram govorit kupi sa falcom napokon i to nabaceno :cool:;)
 
RE: Ponovio se-nove felge

adi187 je napisao(la):
Super su felge et vise ne moram govorit kupi sa falcom napokon i to nabaceno :cool:;)

aj ba znas mene ja felge mijenjam ko carape:D:D al ove bi trebale da budu duzi period:lol::lol::lol:
 
Super Moderator
RE: Ponovio se-nove felge

sve super, felge dobre
golf isto tako dobar ;)
al brate rore.... bar ih skrati malo il uvuci unutra ovako su previse izbacene
 
RE: Ponovio se-nove felge

allroad je napisao(la):
sve super, felge dobre
golf isto tako dobar ;)
al brate rore.... bar ih skrati malo il uvuci unutra ovako su previse izbacene
drug vjeruj i ja bi volio da su malo uvucene al ne mogu desne vise unutra zbog rezervoara,ionako su lonci skraceni da budu jednaki
 
RE: Ponovio se-nove felge

mrzim golfove al tvoj je :cool: i dzaba ne svidjaju mi se 4 rore....po jedna sa svake strane.....
boja ok...felge...strahota za dvojku.....nema suvisnih detalja.....nije sto ja kazem ĆUNIRAN tj previse opticki tuniran...uglavnom.... :cool: a kad bides mogao po jedna sa svake strane veca rora....ustvari...sta se ja petljm...tvoj aut...izvini!!! sretno!!!
 
RE: Ponovio se-nove felge

ma svako ima svoj ukus,ja se ne ljutim sto nekom smeta ili se ne svidja,moje auto moj cejf:cool::cool::cool:
a sto se tice CHUNIRANJA to ne volim,samo CLEAN LOOK
 
Legend
RE: Ponovio se-nove felge

nisu lose ispale, stim da ga treba jos spustit (bar nazad) i skinut mu ovu naljepnicu sa poklopca rezevoara, i onda se moze pikat u clean look,iako rore se ne uklapaju bas u taj stil, no svakako da sve ima svoje, mozes malo i odstupat jel :p
koji je et ovim felgama ?
fino izgledaju..
 
RE: Ponovio se-nove felge

ja mislim da je ET35 nisam siguran
sto se tice spustanja ja mislim da vise ne treba,kad neko sjede pozadi bude ravan,a to sto vidis na slici je na brdu i pod rucnom pa se malo digo pozadi,a naljepnicu skidam mada to nije chuning vec reklama al eto kako god hocete:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top