Golf mk2 1.9TD+i PRODAN

Golf mk2 1.9TD+i PRODAN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ponovio se..- nove felge

extra sjele felge,bash su mjera,mozda distancere staviti,al ne vidim dobro sa ove slike.
ja bi skinuo ovaj sličica tjuning sa poklopca za rezervoar goriva
 
Član
RE: ponovio se..- nove felge

A ja te vidio danas na semaforima ti proleti vidim nes' mi ne obicno htio te nazvat da pitam jesul to nove felge kad evo vidim jesu...heh neka je sa srecom pa i bolje kupio .... ;):cool:
 
RE: ponovio se..- nove felge

hehe hvala. danas kupio al nisam ih jos otplatio puno su para, al sto je najbitnije gume su nove, a znas da "GUMA" glavu cuva:lol::lol:
 
Član
RE: ponovio se..- nove felge

GreenDevil je napisao(la):
hehe hvala. danas kupio al nisam ih jos otplatio puno su para, al sto je najbitnije gume su nove, a znas da "GUMA" glavu cuva:lol::lol:

Da,da znam ...:cool::lol:

Eto jos brave samo da kupis pa da mos ko covjek otvarat vrata ...:lol::lol::lol:
 
Član
RE: ponovio se..- nove felge

Odlican izbor felni, a vidjoh ovaj golf nedavno kroz doboj proleti odnosno ja sjedio na omv i ti 2 puta prodje magistralom
 
RE: ponovio se..- nove felge

Davor_ je napisao(la):
Odlican izbor felni, a vidjoh ovaj golf nedavno kroz doboj proleti odnosno ja sjedio na omv i ti 2 puta prodje magistralom

nisam to ja bio, mozda je neki slican golf. jedino ak si ga vidjo u Ciljugama na parkingu
 
Član
RE: ponovio se..- nove felge

dobro su sjele felgice... :D vidjoh te na klizistu u nedjelju :D... ali ne i poslije da vidim golfersa.... green devil sija na zadnjoj sajbi :D:D
 
Član
RE: ponovio se..- nove felge

znaci isti stil ono zadnja tablica boja ista i golf 2 !! ja sam odmah pomislio TI!al et izgleda pogresio
u svakom slucaju fin golf drug
 
RE: ponovio se..- nove felge

bulex je napisao(la):
dobro su sjele felgice... :D vidjoh te na klizistu u nedjelju :D... ali ne i poslije da vidim golfersa.... green devil sija na zadnjoj sajbi :D:D
ma bila je nekad lijepa tatoo na sajbi al se odlijepilo.
Iz Srebrenika kreno prvi a doso zadnji,crko mi brisac pa svako malo stani i rucno brisi:lol::lol::lol: da neko ne bi pomislio da Golf ne moze ic:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Davor_ je napisao(la):
znaci isti stil ono zadnja tablica boja ista i golf 2 !! ja sam odmah pomislio TI!al et izgleda pogresio
u svakom slucaju fin golf drug
drug moze bit slicna boja al ovu vise ni Bog ne napravi:lol::lol::lol: thanks
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top