golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

fino legle kadice,upotpunit ce ugodjaj u voznji,kad legne motoraga pod haubu:cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

Svidja mi se boja:cool:
takodjer, sjedista extra.... naprijed i nazad povezi solje i mislim da ce biti dovoljno cvrst, naravno + balans stange...
krom branici ako su ti krivi, gumeni cekic u ruke i na kakav panj ih ispravi, ja sam tako svoje uveo u red :)
sretno, sto manje kica, sto vise old school-a, bice ovo okk:icon_smile:

p.s.
ako nemas sve plastike na branicima, javi se, znam momka koji pravi odlicne replike... meni je pravio.

ako treba savjeta, javi se, sve sam ovo prosao, 78 godiste, bio 16-ka pa 8v gti sad...
 

323

Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

Dobar golf,fino ti to radis,super su mi ovi sicevi u njemu.
Svaka cast na ulozenom trudu.Sretno u daljim radovima. :cool::cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

vw_damir je napisao(la):
Svidja mi se boja:cool:
takodjer, sjedista extra.... naprijed i nazad povezi solje i mislim da ce biti dovoljno cvrst, naravno + balans stange...
krom branici ako su ti krivi, gumeni cekic u ruke i na kakav panj ih ispravi, ja sam tako svoje uveo u red :)
sretno, sto manje kica, sto vise old school-a, bice ovo okk:icon_smile:

p.s.
ako nemas sve plastike na branicima, javi se, znam momka koji pravi odlicne replike... meni je pravio.

ako treba savjeta, javi se, sve sam ovo prosao, 78 godiste, bio 16-ka pa 8v gti sad...
hvala
imam sve samo je zima pa skino sve je orginalno od gti stavljam prednji i zadnji trap
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

sve pohvale ;)
Trazi kakve pastelne oku ugodne boje kako i dolikuje tom autu Mani se ovih modernih sranja koja ce samo oskrnaviti takvog ljepotana
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

danas uživo vidio keca samo dok se ofarba biće pojava na cesti svaka čast Anese...pozzz
 
Početnik
RE: golf mk1_1978_by ANES

krajem mjeseca cu u Konjic, pretpostavljam da do tada ne mislis bojati komplet auto, pa cu vidjeti kako ti izgleda ta perla pa cu ti dati svoje misljenje dali je to dobra boja ili da gledamo neku drugu. uzivo je ipak drugacije vidjeti nego na slikama

vidite kako covjek radi, nema zastajanja, stalno se radi i to po vise pitanja oko auta ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

HONEY je napisao(la):
krajem mjeseca cu u Konjic, pretpostavljam da do tada ne mislis bojati komplet auto, pa cu vidjeti kako ti izgleda ta perla pa cu ti dati svoje misljenje dali je to dobra boja ili da gledamo neku drugu. uzivo je ipak drugacije vidjeti nego na slikama

vidite kako covjek radi, nema zastajanja, stalno se radi i to po vise pitanja oko auta ;)

naleti imam par stvari da vidimo motor bili mogli malo snagu dignuti, perla je skupa za odrzavati pa sam odusto. vidimo se u konjicu
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

sinoc vidio golfa isperd Hana tamo parkiran stoji..bas nekako fino djeluje s onim bijelim felgama.. ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

ev postavljeni pojasevi zadnja klupa izvadena i sve ostalo sprema za lakiranje unutra


Uploaded with ImageShack.us
jedan dio posla uraden na gti ralici jos je potrebno pojacati i alakirati. ovo je proizvod iz moje garaze :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us
 
Top