Golf mk1

Golf mk1

Član
Ovako..
Golf je kupljen u septembru 2011..Obrve su bile u kriticnom stanju,pragovi isto tako,zadnji vezni lim,boja fabricka crvena naravno matirala..Nazad je legao kao koza jer su amortizeri propisali i opruge popucale..Iz vozacevog sjedista zice vire i ubise u ledja :)katastrofa ziva,s tim da je bio sav u liniji i utegnut samo tako..Kad sam vidio auto iz kanala nisam mogao vjerovati da je tako zdrav odozdo,znaci pod nije bilo potrebno raditi - ni najmanje..to je jedina stvar kojoj sam se OBRADOVAO..

Sreca moja golfa je vario jaran pa sam tako reci dobro prosao sa cijenom..Naravno tu sam bio i ja,radio druge stvari jer sa varenjem nemam zive veze..
Pa onda samo lagano poceli..




 
Član
hvala drug

Nanosenje plasticnog kita i zastita unutrasnjih blatobrana























Ja i moj "KECO-strasni



Kitovanje i priprema


















Nabacen je i tecni kit



Slijedi shprickit i apcigovanje..Boja je bila kao sto vidite ona fabricka golfova svijetlo crvena,ja sam se odlucio na malo tamniju varijantu i uzeo sam Y3D boju..
Kec je ofarban u komori

Nije mi bilo u interesu ukidanje amblema pozadi kao i ukidanje brisaca,tako da sam htio ostaviti sve da bude fabrika..Jer neki kazu kad da zajebavaju kad oces da auto registrujes kao OLD TIMER-a jer iduce godine mu je 30.rodjendan :)

KeCo danas izgleda ovako











 
Početnik
uu predobro odradjeno,samo me interesuje koliko su jota zadnje felge posto su sire nego ostale ats-ce koje sam vidjao
 
Član
Super izgleda, svaka cast na odradjenom poslu, kakvi su dalje planovi?
Moj prijedlog je da ispoliras te felge i bit ce vrh, imas u mojoj temi mog projekta kako sam ih ja odradio pa pogledaj sta se moze dobit od tih tockova :cool:
 
Član
saleee je napisao(la):
Svaka cast, fin kec ;)...

hvala drug

Sarajlic je napisao(la):
uu predobro odradjeno,samo me interesuje koliko su jota zadnje felge posto su sire nego ostale ats-ce koje sam vidjao

7 jota su i prednje i zadnje nego sto bas dobro stoje na kecu i cine ga puno sirim

sandy_mo je napisao(la):
Super izgleda, svaka cast na odradjenom poslu, kakvi su dalje planovi?
Moj prijedlog je da ispoliras te felge i bit ce vrh, imas u mojoj temi mog projekta kako sam ih ja odradio pa pogledaj sta se moze dobit od tih tockova :cool:

znam brate falc je ispoliran ali nije odrzavan sekunde,i felge su jako prljave na slikama..tek sam ih i ja uzeo a svakako imam u planu poliranje,najvjerovatnije komplet..trenutno imam opciju da uzmem fire and ice pa me zanima kako bi one cucale na kecu..veliki pozz
 
Član
Vidiso sam te danas na ilidži kec izgled ako đip brate radi nešto sa tim gumamma i felgama ostalo nemam zamjerki..pozzzzz:cool:
 
Član
svidja mi se pravo tvoj kec, felge su odlicne i super mu stoje.sad ako hoces mozes i malo spustiti radi izgleda a i da ostane tako dobro je.pozdrav i samo tako nastavi.;)
 
Legend
ne svidjaju mi se na kecu ove ats cup nikako :(
ne znam zbog cega, ali eto tako..
ugl, kec ima "sirok" trap naprijed, tako da svaki et ispod 33 ruzno izgleda i ne moze se spustit auto kako treba..
Moj prijedlog ti je da nadjes ove ats cup 6j i stavis naprijed, 195/45 obavezno.. i naravno spustanje..

ostalo manje vise, moze i poslije, to nek ti bude prioritet :D
 
Član
Nezz meni mocno izgleda ovako F&I felge nemoj stavljat, ima ih Anes na Golfu isto je crven al po meni mu ne cuce, samo nizi profil gume i ispoliraj kompletnu felgu, ja sam sebi isto tako radio nie naporan posao uopce ;)
 
odlicno odradjen kec ;) svidja mi se :icon_smile:

kao sto sandy rece istog sam misljenja ostavi te felge :icon_biggrin: samo spusti golfa i ispoliraj felge
 
Član
bad_look je napisao(la):
Vidiso sam te danas na ilidži kec izgled ako đip brate radi nešto sa tim gumamma i felgama ostalo nemam zamjerki..pozzzzz:cool:

vidio sam i ja tebe pored holiwood-a..ma gume su 50 ,nazad ga nisam nimalo spustao pa je malo odignutiji.a imam problem sa jebenim desnim blatobranom koji je iz VELASA pa je u k.... sav..desni tocak viri 3-4centa vani,a lijevi je bas do obrve..pozz

panajotis je napisao(la):
svidja mi se pravo tvoj kec, felge su odlicne i super mu stoje.sad ako hoces mozes i malo spustiti radi izgleda a i da ostane tako dobro je.pozdrav i samo tako nastavi.;)

hvala prijatelju..naprijed ga nemogu vise spustiti,a nazad svakako imam u planu pozz

.nOKe je napisao(la):
ne svidjaju mi se na kecu ove ats cup nikako :(
ne znam zbog cega, ali eto tako..
ugl, kec ima "sirok" trap naprijed, tako da svaki et ispod 33 ruzno izgleda i ne moze se spustit auto kako treba..
Moj prijedlog ti je da nadjes ove ats cup 6j i stavis naprijed, 195/45 obavezno.. i naravno spustanje..

ostalo manje vise, moze i poslije, to nek ti bude prioritet :D

zar imaju 15ke 6 jota ??

sandy_mo je napisao(la):
Nezz meni mocno izgleda ovako F&I felge nemoj stavljat, ima ih Anes na Golfu isto je crven al po meni mu ne cuce, samo nizi profil gume i ispoliraj kompletnu felgu, ja sam sebi isto tako radio nie naporan posao uopce ;)

poslusat cu te :D

GolFanatiCars je napisao(la):
odlicno odradjen kec ;) svidja mi se :icon_smile:

kao sto sandy rece istog sam misljenja ostavi te felge :icon_biggrin: samo spusti golfa i ispoliraj felge

hvala drug
 
Top