golf mk1

golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve je sad na njemu klasicno...na proljece tek ide veliki projekat iznanadjenja
odlicna limarija,motor 1.6D,nisam ljubitelj brze voznje tako da mi nesto jako ne treba,motor suh ko barut,znaci fenomenalan,kupljen od 80-godisnjaka koji je to auto prodao jer vise ne moze voziti,on bar tvrdi otkako je kod njega nikad zimi nije vozen,a i vidi se patosi zdravi,nigdje truho nije,83 godina,projekat ce se prvenstveno bazirati na vanjski izgled,akoBogda bice ulozeno oko 4000KM
 
Član
Extra Golf,bas dobra podloga za sredjivanje i imas finu svotu da ga sredis ako pametno budes ulagao..Moj ti je prijedlog prvo felge sa falcom i zakucavanje u pod,to je vec pola posla odradjeno! Maska bez znaka,angel eyes farovi,kristalne stopke i metalni branici i nema dalje po meni
 
muyke je napisao(la):
nek je sa srecom kec i ima da ga sredimo na proljece;)

ima da šišti mame mi...

Schumi je napisao(la):
Extra Golf,bas dobra podloga za sredjivanje i imas finu svotu da ga sredis ako pametno budes ulagao..Moj ti je prijedlog prvo felge sa falcom i zakucavanje u pod,to je vec pola posla odradjeno! Maska bez znaka,angel eyes farovi,kristalne stopke i metalni branici i nema dalje po meni

felge dolaze,o spustanju se jos predomisljam,farovi,stope se podrazumijevaju
 
Član
ma kec je kec... samo naprijed i sretno... ako bude sta trebalo ja sam svog u zadnji saraf rastavio, i sve seme za djelove nasao :D :D jos jednom sretno,,,
 

IGY

Član
;)odlicna podloga, ovo sto ti je schumi naveo uradi i nista vise, cak je i boja dobra;)
 
Član
jos keceva :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile: odlican ti auto samo polako i plastika NO NO :D
 
super kec;) to ce biti strava za 4000:cool:,jedva cekam proljece da to vidimo,
jer i ja ga cekam,a sanjim i dva projekta oba keca,sve isto boja i ostalo.samo jedan ce biti 2,0.16V,a drugi 1,9TDI(crveno)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top