Golf mk1 TDI

Golf mk1 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
slazem se sa admirom,ali kako ti hoces,ipak mislim da nece kecu taj spojler sjest nikako,treba ostati u domeni fabrike,dakle ici na gti look ili na german look

par primjera (kako se meni svidja):D
 
RE: Golf  mk1 TDI

ili eventualno rat look,ali sumnjam da ce neko ici na to kod nas,to je fora u njemackoj i drugim zapadnim drzavama.
(al i tamo je to samo fora,daleko od lijepog)
:D
 
RE: Golf  mk1 TDI

neznam al meni se svidaju duboki spojleri,a ova spojla evo kako izgleda stavljo sam je na keca kojeg vozim na relyu u jajcu
wb29uw.jpg

a ovog sam prodao prosle godine,ja sam ga sredivao pa mozes zakljucit sta mi se svida,otisao za 2000KM bez fela,dizel
2namjp5.jpg
 
RE: Golf  mk1 TDI

aihh,iskreno meni se ne svidja,ne volim plastiku na starim autima.ali opet sredjujes ga za sebe,dakle ovdje je bitno tvoje misljenje. :)
 
RE: Golf  mk1 TDI

da to si u pravu svak radi po svojoj zelji,ja uzivam u tim dubokim spojlama,mrezama u njima i sta ti ja znam vec
4hqf7d.jpg
 
Ovaj zuti je dobar al branik jarane 0 bodova a plavi je dobar jebi ga nemozes ti strane drzave poredit sa nama i nasim tuningom u bih
 
RE: Golf  mk1 TDI

znam to jaro al kad dođe duboki branik i bjele stope kod mene,hocu da kazem da ce valjda moja krovna spojla sjesti na to,ako ne onda cemo to vec nekako rjesit.neznam al u jajcu su se za zutim okretali mozda zbog zvuka he
 
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
znam to jaro al kad dođe duboki branik i bjele stope kod mene,hocu da kazem da ce valjda moja krovna spojla sjesti na to,ako ne onda cemo to vec nekako rjesit.neznam al u jajcu su se za zutim okretali mozda zbog zvuka he

zvonilo pola JAJCA kad naidjes heheheh sala mala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top