Golf mk1 - Savjet oko kupovine

Golf mk1 - Savjet oko kupovine

RE: KUPUJEM GOLFA,HITNO

ne mozes ali po slikama mi se cini da je ovome skoljka sva u qrcu, ovo ostalo se da srediti, ali ako je skoljka kriza jbg ;)
 
Član
RE: KUPUJEM GOLFA,HITNO

Za ove pare isplati se kupiti, ako ces sam raditi neces jos puno uloziti za 500KM sa tvojim radom bice dobar, a jos ako ide ovaj cd u njega ma kupuj!:lol:
 
Član
RE: KUPUJEM GOLFA,HITNO

mozda je bolji onaj crveni kod jaska od ovog:icon_rolleyes:
ne zalijeci se buraz, lutrija je ovo,mozda ja cak i znam ovog golfa,ako je taj sto mislim da jeste onda nije neko bog zna stanje, propalo sve,pogledaj pod prvo,pa ce ti sve bit jasno
ko fredi flinstone koci,nogama
 
Početnik
RE: KUPUJEM GOLFA,HITNO

ArminM je napisao(la):
mozda je bolji onaj crveni kod jaska od ovog:icon_rolleyes:
ne zalijeci se buraz, lutrija je ovo,mozda ja cak i znam ovog golfa,ako je taj sto mislim da jeste onda nije neko bog zna stanje, propalo sve,pogledaj pod prvo,pa ce ti sve bit jasno
ko fredi flinstone koci,nogama

danas sam bio kod jaska sve ijedan je rasklopjen,ali i lija je nasao jednog isto,a ovaj ako nebudu solje otisle,najvjerovatnije kupujem jer samo bi mi to predstavljalo zapreku da sam sve uradim jer ostalo sve mogu sam,dijelove imam kod jaska i imam omsiju,aparat za varenje imam,i znanje za varenje,potupak znam,imam i koga pitat ako zafali i laganini,i nakraju farbanje i to,,

@dejan,naravno da ide cd bez njega neuzimam:lol::lol::lol:;)


zakljucak:malo cu mu spustit,barem 50km:D a one pare sto sam htio u pasata uloziti u njega i ja msm da cu nakraju imati sigurno,ispravno,lijepo auto koje je MOJE i na kojem sam ja radio,tacnije biti ce moj ponos i dika pa makar to bio golf kec ali znat cu da sam ja zasluzan za njegovo vracanje u zivot i sa ponosom cu ga vozat,ali naravno nista chuning i slicno,,;)

hvala svima na savjetima a pogotovo zen_3_dom-u svaka mu cast
 
Član
RE: KUPUJEM GOLFA,HITNO

dobro pod pregledaj, u gepeku ispod rezervne gume takodje, solje zadnje, prednje
zavrati tapacirunge,pa da vidis kakvo je stanje ispod,da se ne iznenadis kasnije
zovi ako bude trebalo sta, znas da ja keca znam u dusu,mogu ti pomoc da ga pregledas:cool:
 
Početnik
RE: KUPUJEM GOLFA,HITNO

ArminM je napisao(la):
dobro pod pregledaj, u gepeku ispod rezervne gume takodje, solje zadnje, prednje
zavrati tapacirunge,pa da vidis kakvo je stanje ispod,da se ne iznenadis kasnije
zovi ako bude trebalo sta, znas da ja keca znam u dusu,mogu ti pomoc da ga pregledas:cool:

moze moze,hvala drug,eto ako budes u gradu navrati do royala u 12h tad cu ja biti tu da gledam auto,hvala puno;)
 
Član
RE: KUPUJEM GOLFA,HITNO

nazovi ti pa cu ja doci,nije frka, samo opet ti kazem,nemoj se zalijetat,ne uzimaj prvo na sta si naisao, samo zato sto ti je to tu u gradu. bolje sacekat neko vrijeme,ali sebi uskratit kidanje zivaca i sve ostalo;)

uglavnom limarija nova nije skupa, samo treba nac
 
Početnik
RE: KUPUJEM GOLFA,HITNO

ma ja vidjet cu ja sa ovim ovog golfa,mozes ga uzet za male pare,pa ti ostane vise za dovodjenja u red..a ionako svakog koje kupis moras ulozit love..a oticemo sutra vidjet i ovog,mozda i nije sve tako crno ;)
 
Član
RE: KUPUJEM GOLFA,HITNO

moj savjet ja sam dosad pregedao more golfova nijedan nisam nasao da valja sve su to grobovi i ja sebi trazim golfa da je dobar dao bi i 2000km ali nema tesko je naci golfa da valja a ti se nezaljeci bice auta ako ces mene slusta trazio i hercegovine auta taj dole dio dole su dobra auta nisu truhla jer on istruhne ko sepet bolje platit golfa 1 i 2000km ali zans sta si uzeo nego dati 500 koji je dao sto je imao od sebe nemoze on valjat za 500 km vjeruj mi ja imam preko 25 oildtimera i dosta sam auta pregledao pa ti iz iskusta govorim pozdrav...
 
Početnik
RE: KUPUJEM GOLFA,HITNO

@Lija,ma znam da treba ulaganja ali bolje i to nego ulozit u pasata i nakraju nije MOJ a ovako znam da je moje,,ugl sve cemo sutra vidjet


@Tica,nezalijecem se ja,ali tesko je danas naci dobro staro auto,,,ja sam spreman na ulaganja i dovodjenje u red,ali vidjecemo sve sutra ;)
 
Član
RE: KUPUJEM GOLFA,HITNO

oki ti kako hoces ja imam jednog sto radim bio je dobar kada sam ga uzeo ali kada sam ga rastavio to je guho bilo ako hoces otici opgledaja facebook autolimar tica visoko pa pogledaj moju kecu ali mi je pri kraju jso trebam da je ispjeskarim sve sam povarijo na njoj imam jos nesto sitnica povarit i onda ide tek posao fabarnje iitd...sretno u trazenju auta a ovaj svoj golf sam ja platio 1200km i nije mi zao pa sta naleti javim ti :cool:
 
Član
RE: KUPUJEM GOLFA,HITNO

Kupi ovog, sredi motor i imas auto za bogove. To ti je moj savjet.
http://www.pik.ba/artikal/682936/golf-1-gti-k-glava-i-dizne-u-defektu-/

Tesko je naci keca u dobrom stanju. I ako budes uzimao nekog drugog gledaj samo limariju. Motor mozes popraviti, ubaciti drugi ali ako mu skoljka nevalja,... Jedino ako hoces da pravis keca za rat style :) i lupis mu neke bbs-ice i to je to :) mada mislim da je to glupost ako vec hoces auto koje ces stalno vozati.
To je moje misljenje. Srecno u kupovini
Pozz
 
Član
RE: KUPUJEM GOLFA,HITNO

provjerim ti ja do sutra za jednog u odlicnom stanju odjavljen 800km 1.3 benz 83 god. krem boja
 
Top