Golf MK1 Projekt-Vis.

Golf MK1 Projekt-Vis.

Član
Evo ovako da vam predstavim svog golfa :icon_smile: ...On je 1979 godiste 1.1 benzin 50 ks :lol: ...Olaniram totalnu restauraicju i tuning...Evo par slikica
2ebxzjk.jpg
Prva faza rastavljanja
oaz01u.jpg
i6mm8o.jpg
2j292kw.jpg
2j292kw.jpg
vrwjsg.jpg
2hwfvyp.jpg
Napredovanj !
2zpjnnd.jpg


To je sad zasad nadam se da vam se svidja i obavezvno prokomentarisite ,interesujeme vase misljenje i znam da ima puno posla oko varenja hahah :)
Nove slikice cim bude napredka!
LP!
 
Član
Evo ovako danas odem ja do auto gledam ,gledam i kontam previse je Truho...Mogul mi reci iskusni clanovi ovog foruma da li sam upravu? Kupio sam ga radi restauracije i ocu da stavljam 1.8 gti motor ,da li ce ovaj auto moci ic 200 km/h ako se dobro zavari i uradi...Sve mislim da sam se zajebo :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: ...Kad noga slomljena zaraste nikad nije ko ona sto se nije lomila evo jos slika da vidite u kakvom je stanju:


fopthk.jpg

atxg0j.jpg

3501iqo.jpg

vmxg6q.jpg

j8gsn4.jpg

28smvid.jpg

1tldn5.jpg
 
Član
Pozdrav ljudi ,danas sam prico sa majstorom bili ste upravu kaze da je golf odlican :cool: da nije uopce puno truho ...I kaze da odavno nije vidio bolje nebo u tako starom auto vjerovatno zato sto se nije pusilo u njemu :icon_smile: ...Danas sam šlajfo i farbo nosace zadnjeg branika evo slikica kako su ispali :D I da nezaboravim obrva je stigla!!!
3039udk.jpg
Antirust odradio svoje ;)
sv1dhj.jpg
Obrva stigla :cool:
f0clue.jpg

knotk.jpg
Prvi sloj

To je to od slika..Ove sam felge konto uzet naravno vase misljenje
http://www.pik.ba/artikal/4411653/auto-felge/
 
Top