Golf mk1-postavljanje boljih kocnica

Golf mk1-postavljanje boljih kocnica

Član
Ljudi zanima me od kog auta da stavim kocnice,kao sto sam vec rekao,u planu mi je da ubacim 1.8 gti u mog golfa mk1,trenutno je 1.1 i nemam cak ni kocioni servo i zanima me od kojeg auta da stavim kocioni servo,cilindar,klesta,diskove i ostalo,naravno da mi ostane isti raspon rupa i centralna rupa na glavcinama....Jedan ortak mi je rekao da od dvojke gti ali 8 ventilca ventilirajuci disk i kljesta ali kada kupujes kljesta moras da naglasis da ti trebaju kljesta sa nosacem koji se usrafljuje u rukavac...sad ja nista ne razumem....znaci ocu kocnice da nabudzim ali bez prepravki,ako je moguce...
 
Član
mene isto zanima pa da ne poduplavam temu, potpuno isto stanje kao kod macne-a:icon_question:
 
Član
uzmete od NOKET-a one njegova klijesta i glavcine i stavite..samo ja mislim da vam treba i glavni kocioni cilindar drugi..mislim veci..
 
Član
jasa12 je napisao(la):
uzmete od NOKET-a one njegova klijesta i glavcine i stavite..samo ja mislim da vam treba i glavni kocioni cilindar drugi..mislim veci..

onda se mora malo prepravljati!
Ne ide saraf na saraf!
 
Član
Od bilo kojeg siroka nadzi dobos (tanki ,veliki) glavni kocioni,klijesta nadzi od stari audija 80 cc ili 100 na klijestima imas oznaku G II i na to ide bez problema ventilirajuci disk i plocice tanke jedna veca jedna manja i nemas nikakvi prepravki.
 
Član
alenx je napisao(la):
Od bilo kojeg siroka nadzi dobos (tanki ,veliki) glavni kocioni,klijesta nadzi od stari audija 80 cc ili 100 na klijestima imas oznaku G II i na to ide bez problema ventilirajuci disk i plocice tanke jedna veca jedna manja i nemas nikakvi prepravki.

E nek si mu reko ! :D
 
Top