GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: evo slika mog golfa

stopke skinute sa golfa i prodate momku iz visokog u planu druge drugacije pa sam postavio moje stare stopke
 
RE: evo slika mog golfa

nije me dugo bilo pokvario se bio racunar.radilo se malo na unutrasnjim sitnicama.napravio sam super osvjetljenje istrument table.u unurasnjost sam postavio fleksibilnu traku sa led diodama mjesto onih malih sijalica i svijetli super.onda skratio sam malo sipku od rucice mjenjaca i napravio novu kozu oko salteble(krojena po orginalnoj).uglavnom pomalo ceprkam.slike ce biti kad uslikam.
 
RE: evo slika mog golfa

nabavljena servo letva od kabrija fale mi svi ostali dijelovi pa da ugradim.ako neko ima sta od dijelova moze zamjena za moje dijelove.(treba mi servo pumpa sa nosacem,crijeva sa bocom,dupla remenica) i pitanje dali neko zna koje mi spone odgovaraju?
 
RE: evo slika mog golfa

nabavljeni dijelovi za servo volan tako da cim mi stignu dijelovi uslikacu i postaviti.
 
RE: evo slika mog golfa

http://img59.imageshack.us/i/letva.jpg/

evo slika servo letve dok malo ustimam sistem postavljanja slika

http://img262.imageshack.us/i/golfwhitetantoniou.jpg/

trazim i ovaj nastavak ispod tablice ako neko ima nek se javi
 
RE: evo slika mog golfa

Pomalo cistim dijelove od servo volana i pripremam za ugradnju,ali cekam malo ljepse vrijeme da bih to ugradio.Mnogi kazu da sam lud sto cu ugraditi servo volan,ali ja hocu kad stavim 14-ke,15-ke gume da mogu lako motati. KEC JE DOBAR KEC KAD SE ISKRENO ZELI ONO STO SE ZAMISLI,PA SE TO URADI.
 
RE: evo slika mog golfa

prijatelju sve sto imas u planu je super ;) smjernice ti ne trebaju i to cijenim radis auto izvrsno i sve mi se svidja.

cabrio body kit je odlican i golf ti je jedinstven :icon_biggrin:

samo naprijed :cool:
 
RE: evo slika mog golfa

GolFanatiCars je napisao(la):
prijatelju sve sto imas u planu je super ;) smjernice ti ne trebaju i to cijenim radis auto izvrsno i sve mi se svidja.

cabrio body kit je odlican i golf ti je jedinstven :icon_biggrin:

samo naprijed :cool:

hvala druze na komplimentima
 
RE: evo slika mog golfa

nisam se dugo javio,uglavnom pripremam sve za ugradnju servo volana skoro svi dijelovi su spremni,biti ce uslikano i postavljeno.
 
RE: evo slika mog golfa

golfaja je do jaja,extra ne uradjen,gdje bi mogao nabaviti kuglu za mjenjač od golf mk1 gtd,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top