Golf mk1 gti fanatic

Golf mk1 gti fanatic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sminka su auta samo ovome crvenom skino ovaj spojler, bole oci kad ga gledas s ledja :)
 
Član
Odlican je,spojler nediraj!
Samo da je nabaciti retrovizore naprijed i staviti one "manta style" jer ovi bodu oci ovako ;)
 
Član
uhh kako su ti sjela ova sjedista,svaka cast,vidi se da ne stedis,samo tako,o autima je vec sve receno,ja kao ponosni vlasnik kecuge nemam sta da dodam,osim svaka tebi cast,ova auta su poprilicno stara,i cast je posjedovati jednog ili vise njih:) a da su u dobrom stanju,u tvom slucaju u strasno dobrom stanju,,skidam kapu za oba auta;)
 
uh kad sjednete u ovog keca :) ljepota' ja sam sjedio :) Aleneeee uzo sam sad pezoa 307' al imam manu' ispali mi dugmad na daljinskom sto otkljucava-zakljucava ? mozes li sta god IZMUDROVAT da uradimo to ... Pozdravljam te
 
Član
Posto sam imao dosta poruka vezano za sjedista sad koga interesuje
radena su u kombinaciji koza alcantara ja sam prezadovoljan.
Sjedista su radena u visokom kod adnana ismica kostala su sa mojim zahtjevima 500eura tj nosila su se i u kiseljak zbog onog vezenog g60
itd.Danas sam malo radio na muzici ugraden je navi,dvd,ipod,tv,cdc,bt,
to je napred a za gepek ima svasta samo dok dode do njega.
 
Član
Sto se tice zutog Golfa imao sam priliku da ga vidim na SR-u u Bihacu i auto je stvarno " bomba " meni se bas svidja kako je odradjen,a i ovaj drugi stvarno lijepo izgleda na slikama:cool::cool:

Sve u svemu ODLICNA auta ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top