golf MK1***fancar

golf MK1***fancar

enesss je napisao(la):
ova slika je preluda....imas cast....slika se vec printa pa ce naci mjesto u garazi na zidu heheh :cool:

ostalo..... sve za 5,guraj dalje svoj style ;)

Koja slika,ako je ona moja,jarane moras platiti autorska prava :D:D:D

jaran iz brckog malo se igrao sa kecom pa na kraju ispade ovako nesto...
meni je slika extra...
hvala erol_brcko
ovom prilikom da te i te napadnem...ne mogu da otvorim ostale slike

Hahhahha,kad si smoto :lol: :p :p
 
erol mogao bi i meni par slika uraditi... :)

a kec je mocan ispao nakon sto je erol sredio malo sliku;) mislim uvjek je on mocan..al pogotovo nakon ovog:icon_biggrin:
 
black_devil je napisao(la):
erol mogao bi i meni par slika uraditi... :)

a kec je mocan ispao nakon sto je erol sredio malo sliku;) mislim uvjek je on mocan..al pogotovo nakon ovog:icon_biggrin:

MoRe,platis i sredim ti passata,ko bombona ce da bidne :D Sala,dodji u Brcki i opalimo koji shot,pohitite dok je besplatno,kad sigma dodje i rig se napravi nema vise free nista :)
 
Član
Glavno je odrađeno,sad su ovo samo finese da se dobije još više na orginalnosti,posebno mi je drago jer si izgurao svoju viziju od početka do kraja usprkos svemu :cool:
 
erol_brcak je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
erol mogao bi i meni par slika uraditi... :)

a kec je mocan ispao nakon sto je erol sredio malo sliku;) mislim uvjek je on mocan..al pogotovo nakon ovog:icon_biggrin:

MoRe,platis i sredim ti passata,ko bombona ce da bidne :D Sala,dodji u Brcki i opalimo koji shot,pohitite dok je besplatno,kad sigma dodje i rig se napravi nema vise free nista :)

ahh jbg bio sam bas dolje prosle sedmice..trebao sam se naci sa frenkijem..al propalo..al bice prilike..:icon_smile:
 
pozz care auto je zakon...svaka čast na uređenju jako mi se sviđa....
i da se pohvalim imam i ja isti takav volan u trojci....
 
Član
Auto je premocno :cool:
Jesi razmisljao o stavljanju zute sijalce u maglenku(ali bas sute kao smajlic:icon_rolleyes:):lol:
 
drug nesto me spuca vidim za te table se kontas...evo ti ludog prijedloga...kad vec vidim te siljke i sve to...sta velis da lance stavis i tako zakacis tablice....puknes lanac na sva 4 kraja tablica ono da bude razapeto ono na X...ispod odbojnika na karambolci lanace za gornji dio tablica i dole na dnu karambolke za donji dio tablica i i dobro zategnes neka visi u zraku....pa eto sad ti vidi...nesto mi nadodje kako sam ti gledo projekt haha mozda i bude dobro :icon_question:... onda mozes recimo izmedju lanaca stavit maglenke ili ispod tablice :icon_question:
 
Top