golf MK1***fancar

golf MK1***fancar

Član
hvala velika...
pravo da vam kazem,bilo mi je tesko na pocetku...ja ljuljam pare u auto a svi kazu:"cist promasaj..."
e sada je mnogo lakse.. :icon_smile: ;)
a u tuzlu dolazim 100% ,a 99% da cu se i takmiciti...
jos bi pisao ,ali nemam kad...radovi cekaju.. :cool:
a da!
galerija je gotova(ali nema montaze i slika prije nedelje...)
i hauba je gotov sva smedja... :lol:
 
Član
jebeno cudan i prije svega dobar projekat (da i aj srocim koji pametan komentar) po meni veoma unikatan auto i oslikava samo tebe i nikoga drugog (sto bi i na kraju trebao biti neki cilj zar ne) mogao bih ti govoriti uradio ovo uradio ono ali to je vo auto i tvoj projekat i ja ti zelim srecu da ga zavrsis kako treba i kako si ga ti zamislio.
I ja bih trebao u zivinice pa se nadam se vidimo tamo (ako me ne isfuras :lol::lol:)
 
Član
ja sam ulozio bruku para i truda u ovo auto...
tako da ocekujem,bar da privucem paznju posjetilaca...ako ne sudija... :lol:
ja necu nikoga iskulirati... ;)
i vjerujem da ce u tuzli biti dosta mojih musterija...sto bivsih,sto buducih... ;)
 
Legend
tooo heheh,odlicno je ispalo , hauba je skroz nova stvar na nasim cestama,al oduvijek mi se ovo svidjalo ,samo tako dalje
 
Član
Uh nacitah se postova dok sve pregleda, moro sam kad je ovako zanimljiva tema i samo cu reci svaka cast.... :cool:;)

Felge i hromirani branici su vrh, nemoj da bi te tko navratio pa prodas felge :lol:

A muziku bi ja ostavio ne mora bit sve u duhu 80 :cool: a ako ces samo jedan zvucnik stavi neku 15ku onda :lol::cool:

Sretno u nastavku ...:cool:
 
Član
Gdje su sada oni sto su se smijali na pocetku projekta i govorili seljakluk i da nista nece biti od ovoga :icon_question:;););)
 
Top