golf mk1 by japanac

golf mk1 by japanac

Član
pozdrav svima e ovako da predstavim i ja svoje vozilo rijec je o golfu mk1 koje je sasvim slucajno doslo u moje ruke bio je teski dres auto se jos radi nije zavrseno na autu je odradeno:komplet limarija ,sva mehanika,znaci auto je dovedeno u stanje kakvo je bilo kada je izaslo iz fabrike ima jos par sitnica sada se planiram bacit na unutrasnjost vozila pa ako ima ko kakvih ideja neka rekne.Hvala slike ce bit cim uradim upload.
2lazhxs.jpg
[/img]
2l89s35.jpg
[/img]
30tki74.jpg

a4lgmu.jpg
[/img]
29fux3n.jpg

nwg9if.jpg

2p3ww.jpg
[/img]
epka2o.jpg
[/img]
jsghgz.jpg
[/img]
ima jos slika samo nemam vremena da ubacim dugo traje ovo :D
 
drug pogledaj malo mog golfa pa mozda ti se neka ideja svidi.npr sjedišta od golfa 3,crni krovni tapacirung,plastike na rubovima pragovima i duboke karambolke tipa karmann,servo volan,centralna,el stakla i drugo da ne nabrajam,pa vidi i slobodno pitaj.sretno sa radovima
 
Početnik
Odlicno drugar , bas si ga ozivio ;)

Samo ganjaj druge stopke, drugi zadnji lonac ovaj je vise za nekog BMW-a E36 i metalne branike :cool:
 
drug nisam još napomenuo da su ti felge extra i vidim da ti hoces nešto drugačije kao što sam i ja radio nego što svi očekuju da kec bude klasičnog izgleda.sve pohvale još jednom.pozzz
 
Član
ma znam da su stoperi velika greska narucio sam sebi iste one kao orginal smo su kristalni ako neko zna gdje ima lip od gti da se moze nabavit i onaj spoiler na gepek sto ide a centralnu sam ubacio sjedista su od nissan 200sx nisam ga jos stigo spustit to cu preko vikenda a planiram ga ostavit bez karambolki makar za sad a kako si mirsade nabavio el podizace.Hvala

I ljudi ako budete zainteresovani za okupljanje u gradacacu posto mi ispred AMK GTR GRADACAC planiramo ko neko druzenje znaci okupljanje zimsko ko sto bi rekli pa volio bih da se okupimo malo pa ako budete zainteresovani bujrum.
 
Član
boja je totalno zanimljiva, to je stvarno tako
prednji kraj bi vjerovatno upotpunio nekim lipom, ako vec neces vracati branike
mada mi s branicima puno puno ljepse izgleda, stope necu komentarisat, svakako ces ih mijenjat:cool:
sve u svemu dobra osnova da napravis pravo dobar auto, samo naprijed
 
Član
dadao_style je napisao(la):
maska štope auspuh skidaj drz se orginala i nemas fule ovo je po meni bezze sretno dalje :cool:

Pa dobro svako ima svoje ukuse znam da sam u neki stvarima pogrijesio trebo sam ostavit masku staru ali eto mozda i zamijenim na ljeto
 
Član
olivermx3 je napisao(la):
jbg po ovim slikaama nije lose svaka cast ;) kakva je ovo farba sto je ofarban?

boja je subaru impreza ali je malo izmiksana dodano je jos perle krupne i jos nekih boja ako te bude zanimala imam negdje zapisan broj boje i koliko sam dodo jos meni je exstra.
 
Član
Nema ljepseg keca u gradaccu to je definitivno... Moram i ja svoju mazdicu malo krenuti sredijivati , bas danas sto smo pricali :) ;);)[/b]
 
Top